Steam F2P Oyunları Hesaptan Kaldırma

Mert Bozkurtlar

Hectopat
Daha fazla  
Benim Steam hesabım biraz köklü olduğundan geçmişte yükleyip oynamadığım bir sürü oynaması ücretsiz oyun var ve bunlar bir sürü achivement'a sahip. Bunlar benim "Oyun Bitirme Oranı"mı büyük oranda düşürüyor. İndirimlerde aldığım ve oynamayacağım oyunları yeni gelen özellik ile sildim. Fakat bu Team Fortress 2 tarzı oyunları hesabımdan nasıl sileceğim?

Yanlış söylüyor olabilirim fakat bilgisayarında Steam kütüphanene girip oyuna sağ tuş basınca orada dosyaları sil denen bir seçenek var. Ben oynadığım bir oyunu o şekilde silmiştim ama online değildi. Umarım yardımcı olmuştur.

O şekilde değil :) Onu bende biliyorum tabii ki. Fakat o oyunun masaüstündeki kısayolunu silince oyun silinmezdi ya onun yeni versiyonu. Yani onu yapınca oyun hesabında kalıyor. Ücretli oyunları "hesabımdan bu oyunu kaldırmak istiyorum" deyip sildim fakat ücretsizleri yapamıyorum o şekilde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı