Steam fazladan vitrin nasıl eklenir?

254182

Hectopat
Arkadaşlar merhaba gördüğünüz profil bana ait. Bazı kişiler vitrinine 4-5 tane farklı şey ekleyebiliyor koleksiyoncu vs. falan gibi ben sadece giff ve favori oyun ekleyebiliyorum neden daha fazla ekleyemiyorum?
(Görsel güvenlik açısından bazı kısımlar sansürlenmiştir.)

ff.jpg

Steam Levelini arttırman gerekli. Her 10 levelde bir yeni vitrin ekleyebiliyorsunuz. Ayriyetten aynı vitrinden iki üç tane eklemek isterseniz Steam Point Shop üzerinden vitrinlerinizi upgradeleyebilirsiniz.

Vitrin Upgrade'lerini örnek göstereyim. Normalde kütüphanenizdeki oyun sayısını gösteren vitrin maksimum 4 oyundan oluşuyor. Ama 220TL civarı bir Steam harcaması yaptığınız zaman 3000'e yakın bir Steam Puanı ile Vitrini Upgradeleyebiliyorsunuz. Örnek olarak gönderdim, birine maksimum 4 oyun ekleniyor diğerine 8 adete kadar oyun eklenebiliyor.

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2021-12-20 at 16.07.15.png
    Screen Shot 2021-12-20 at 16.07.15.png
    725,3 KB · Görüntüleme: 213
  • Screen Shot 2021-12-20 at 16.09.07.png
    Screen Shot 2021-12-20 at 16.09.07.png
    688,8 KB · Görüntüleme: 221
Arkadaşlar Steam puan dükkanına girdiğim zaman orada puan karşılığında da alabiliyorum koleksiyoncu vs. her türlü bir sürü vitrin var orada da level atlamaya gerek yok gibi.
Vitrin Upgrade'lerini örnek göstereyim. Normalde kütüphanenizdeki oyun sayısını gösteren vitrin maksimum 4 oyundan oluşuyor. Ama 220TL civarı bir Steam harcaması yaptığınız zaman 3000'e yakın bir Steam Puanı ile Vitrini Upgradeleyebiliyorsunuz. Örnek olarak gönderdim, birine maksimum 4 oyun ekleniyor diğerine 8 adete kadar oyun eklenebiliyor.
tam olarak sizin dediğinizden bahsediyordum :D

Puan dükkanındaki vitrin bölümünde var olan vitrini geliştirmek veya ilave vitrin satın almak dışında bir şey yok. Eğer amacınız var olan vitrini geliştirmekse bakmanız gereken yer puan dükkanı. Eğer siz yeni bir vitrin eklemek istiyorsanız level atlamak dışında bir seçeneğiniz yok çünkü 6K puana ilave vitrin satın almak level atlamaktan çok daha pahalıya gelecektir.

Arkadaşlar Steam puan dükkanına girdiğim zaman orada puan karşılığında da alabiliyorum koleksiyoncu vs. her türlü bir sürü vitrin var orada da level atlamaya gerek yok gibi.

tam olarak sizin dediğinizden bahsediyordum :D
Evet o şekilde alınabiliyor ama yeterli slot'un olmayabilir. Her 10 levelde bir yeni slot açılıyor. Şuan 22 Level olduğun için iki tane Slot'un var. Ben 30 küsür levelim 3 tane slotum var.

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2021-12-20 at 16.40.17.png
    Screen Shot 2021-12-20 at 16.40.17.png
    847 KB · Görüntüleme: 212
Arkadaşlar merhaba gördüğünüz profil bana ait. Bazı kişiler vitrinine 4-5 tane farklı şey ekleyebiliyor koleksiyoncu vs. falan gibi ben sadece giff ve favori oyun ekleyebiliyorum neden daha fazla ekleyemiyorum?
(Görsel güvenlik açısından bazı kısımlar sansürlenmiştir.)

Eki Görüntüle 1246971
dostum konu acılalı yıllar olmus ama asırı kıskandım nasıl bu sekil bi profil yapabilirim

Geri
Yukarı