Steam fiyatlandırmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Saçmalık ve gereksiz. Yaşı küçük kardeşlerimiz çoğunlukla E-pin aldığı için üzücü bir durum. Kartla satın alanları etkilemez. Oyun fiyatları da güncelleniyor yavaş yavaş. Bu oyunun komple serisini 30 TL ye satın almıştım şimdi sadece bir tanesi "indirimli" hali 94 TL.
Eki Görüntüle 1372396
2014'de çıkan oyuna 94 TL istemek. O da iyiymiş, Ubisoft'tan daha paragöz bir firma var mı diye düşünüyordum varmış.

2014'de çıkan oyuna 94 TL istemek. O da iyiymiş, Ubisoft'tan daha paragöz bir firma var mı diye düşünüyordum varmış.
Ubi AAA oyun sektöründe en insaflı fiyat politikası uygulayan firma olabilir. Başka özelliklerden kaybediyor benim için. Hala Dead Space'e 129 TL isteyen EA'e sormak lazım onu.

@partylikeits1941 mesela oyunlara Türkçe dil desteği getirmeyip oyunun fiyatlarını arttıran bendim herhalde. Benim gözümde paragöz firmadır.
Dostum senden ne kadar para kazanıyor ki paragöz olsun. 60 dolara koyduğu oyunu sana 269 TL'den satıyor. Türkçe dil desteğini kaç firma yapıyor ki Ubi'den bekliyorsun, yapmayınca paragöz diyorsun. Ürünlere zam yapan insanlara fırsatçı demekle eşdeğer şu yaptığın. Senin paranın değeri sabit mi ki Ubisoft sabit tutacak oyunlarının fiyatını? Kaldı ki öyle uçuk bir fiyat artışı da olmadı.

@Tearz hocam 10 TL artık 1$ bile etmiyor. Muhtemelen uğraşmak istemediler.
@partylikeits1941 o dediğinizde de haklısınız. Benim kinim Türk oyuncuların adam yerine konmaması olsa gerek. Türk oyuncuları insan yerine koymayan her firmaya karşı da kinimi kusuyor olmalıyım. Onun dışında Türkçe dil desteği olup olmaması benim için fark etmez ama yaklaşık olarak 18-19 dile destek verip Türkçe'ye destek vermemeleri de insanı üzüyor.

Geri
Yukarı