Steam Forza Horizon 4 alınır mı?

Bence Game Pass al hem fazla oyun içinde Forza 4 de var hem 5 de gelecek 30 TL aylık.
Game Pass'in aylığı 30 TL, Forza Horizon 4, 46TL. Yani herkesin fikri ayrıdır fakat benim fikrim, Game Pass'te oyunu kendime ait hissedemiyorum. 1 ay sonra geri gidecek oyun. İçerisinde bayağı oyun var fakat ben gidip, Steam'den veya Epic'den almayı daha uygun görüyorum.

Yanlış bilgi vermeyin. Sizde sorun olmaması sorun olmadığı anlamına gelmez. Konu sahibi alsın denesin sorun yoksa devam eder olursa da iade eder. Steam üzerinde sistemden bağımsız genel bir drop, takılma vs. sorunu mevcut. Microsoft sürümünde herhangi bir performans sorunu yok.
kaç saat oynama olduğunda iade edilebiliyordu biliyor musunuz ? olmadı aliyim denerim kasma donma olursa iade ederim

Alınır. Bir sorun yaşarsan iade edebilirsin.
kaç saat oynama olduğunda iade edilebiliyordu biliyor musunuz ? olmadı aliyim denerim kasma donma olursa iade ederim
Fazla oynayış süresine sahip veya üstünden 14 gün geçmiş olan satın alımlar için genellikle iade verilmez.
Steam'de böyle yazıyor.

İlk aldığım zamanlarda donmalar kasmalar vardı bende şuan oyun akıyor. RX570, 1200AF'li sistemim var. Çoğu kişide atma sorunları varmış ama ben hiç karşılaşmadım.

Alınır, Steam'e ilk geldiğinde Ultimate sürüm aldım, sana da bu fiyatta Ultimate almanı öneririm. 300 saatim var Steam üzerinde. Microsoft üzerinde 100 saate yakındır. Evet ilk geldiğinde kasma, donma ve oyundan atma sorunları vardı. Fakat şu anda ben herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. 3400G işlemcisi olan diğer bilgisayarımda bile en düşük ayarlarda 50-60 FPS arası oynatıyor. Atma, donma vb. gibi bir sorunla orada da karşılaşmadım. İki aylık Pass fiyatına ultimate alacaksın, Pass ile gelen normal sürümü. Çoğu VIP aracı aldırtmıyor normal sürümü bunu göz önünde bulundurun. Ada ve lego şehri de yok.

Alınır, Steam'e ilk geldiğinde Ultimate sürüm aldım, sana da bu fiyatta Ultimate almanı öneririm. 300 saatim var Steam üzerinde. Microsoft üzerinde 100 saate yakındır. Evet ilk geldiğinde kasma, donma ve oyundan atma sorunları vardı. Fakat şu anda ben herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. 3400G işlemcisi olan diğer bilgisayarımda bile en düşük ayarlarda 50-60 FPS arası oynatıyor. Atma, donma vb. gibi bir sorunla orada da karşılaşmadım. İki aylık Pass fiyatına Ultimate alacaksın, Pass ile gelen normal sürümü. Çoğu VIP aracı aldırtmıyor normal sürümü bunu göz önünde bulundurun. Ada ve lego şehri de yok.

Ultimate alınması daha mı iyi olur iyi bir oyun zevki açısından hiçbir bilgim yok paketleri hakkında.

Ultimate alınması daha mı iyi olur iyi bir oyun zevki açısından hiçbir bilgim yok paketleri hakkında.

Oyunu oynadıktan bir süre sonra tahmini olarak 100 seviye ve sonrasına geldikten sonra büyük Britanya'dan sıkılman olası, ayrıca yeni başlasan bile servet adasına giderek 10.000.000 CR ve bildiğim kadarı ile 2 adet Lamborghini hediye ediyor. Lego pek benim hoşuma gitmedi ama arada kafa dağıtmak için giriyorum.

Ultimate alınması evet, oyun zevki açısından daha iyidir kanımca. Haftada 2 adet süper şans çark hediyesi ve çok sayıda araba ile başlıyorsun. Neredeyse arabaya oyun içinde satın almaya hiç ihtiyacın kalmıyor ilk 100 seviyede. Yükselterek çoğu klasmanda sezonluk etkinlikleri bitirebiliyorsun.

Mesela bir sezon etkinlik geliyor, araba sende yok, sallıyorum süper pist oyuncakları diyor. Sen filtreliyorsun sende o araçtan yok, mağazaya gidiyorsun, satın alacaksın ama düz sürüm olduğun için bazı DLC araçlarını sana aldırtmıyor. Bazen bu bütün bir kategori bile oluyor. Aynı zamanda işin kolayına kaçmayın diye 2. el mağazasından bile alamıyorsun, oyun senden paket almanı istiyor. O paketi aldıktan sonra oyun parası ile o aracı alabiliyorsun. Kısacası Ultimate al geç, canın bu oyunu oynamak istiyorsa en azından ucuza Full paket almış olacaksın, zevkle oyna. Beğenmez isen 2 saat içinde iade edersin. Kısacası Ultimate alınca oyunda neredeyse her yerde önünde bir engel veya satın al ibaresi olmayacak, rahatça oynayacaksın.

Geri
Yukarı