Steam Forza Horizon 4 Düzeldi mi?

İşletim sistemi
Windows 10

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyuna en son 1 hafta önce girdim formattan dolayı silinmişti. En son aşağıdaki sistemle yoğun FPS droplar yaşıyordum. Oyuna güncelleme geldi mi arkadaşlar? Düzeldi mi? Ona göre indirme yapacağım.

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 (4.2 GHz - 1.2V)
Ekran Kartı: Palit RTX 2060 Dual 6 GB 192 Bit GDRR6
RAM: Kingston HyperX (2x8) 16 GB 3200 MHz DDR4 CL16
Anakart: Gigabyte B450M S2H
Depolama: Kingston A2000 500 GB M.2 SSD
PSU: Zalman ZM600-TXII 600W 80+ Bronze

Oyuna en son 1 hafta önce girdim formattan dolayı silinmişti. En son aşağıdaki sistemle yoğun FPS droplar yaşıyordum. Oyuna güncelleme geldi mi arkadaşlar? Düzeldi mi? Ona göre indirme yapacağım.

işlemci: AMD Ryzen 5 3600 (4.2 GHz - 1.2v)
ekran kartı: Palit RTX 2060 Dual 6 GB 192 Bit gdrr6.
RAM: Kingston HyperX (2x8) 16 GB 3200 MHz DDR4 CL16.
anakart: Gigabyte B450M S2H.
depolama: Kingston A2000 500 GB M.2 SSD.
PSU: Zalman ZM600-txıı 600W 80+ Bronze.

Bugün güncelleme geldi tekrardan 500 MB 10 dakika oynadım drop girerken oyun sırasında bu sefer hiç drop girmedi atma sorunu devam ediyor mu emin değilim uzun süre oynamadım.

Bugün güncelleme geldi. Bu arada senin sistemi baban satmamış mıydı ya? :D
Burda da mı buldunuz beni :D
9K parayı 1660 sistem'e vermek koyuyor.
Oyun var ama tabii şuan kullandığım laptop kaldırmıyor...
9 yıllık
Sana bilgi vermek çok isterdim.
Hocam yanlış post sanırım. Ya da sadece iç dökmek istediniz. Üzgünüm sizin adınıza eğer öyleyse :(
Bugün güncelleme geldi tekrardan 500 MB 10 dakika oynadım drop girerken oyun sırasında bu sefer hiç drop girmedi atma sorunu devam ediyor mu emin değilim uzun süre oynamadım.

İndiriyorum hemen umarım düzelmiştir komple.

Bana da ara sıra drop giriyordu bu güncellemeyle kalktı harbiden. Drop girmesin diye çok uğraşmıştım HDD'den SSD'ye yüklemiştim ama drop devam ediyordu. Bu güncelleme iyi ki gelmiş.

Bana da fenalık geldi Game Pass ile Microsoft'tan oynuyorum. FPS düşmesi takılma vs. sıfır gram bir şey yok en iyisi vallahi. Steam'den aldık oyunu attık kenara resmen illallah ettirdi.

Çok haklısınız 2 ay Game Pass'te oynadım Steam versiyonu rezaletten başka bir şey değil 10 dakikada 3 kez oyundan attı örneğin insanın hevesi kursağında kalıyor.

Durum hala aynı mı Steam'de acaba oynayanlar bilgilendirirse sevinirim? Oradan da aldım en azından düzelince Game Pass'i iptal edip Steam'den devam ederim.

Game Pass'teki hesabın Steam'de oynanmıyor diye biliyorum. Şahsen benim öyle oldu. Game Pass hesabımı bağladım ama ilerleme gelmedi. Oyun düzeldi gibi duruyor bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı