Steam Forza Horizon 4 Düzeldi mi?

İşletim sistemi
Windows 10

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyuna en son 1 hafta önce girdim formattan dolayı silinmişti. En son aşağıdaki sistemle yoğun FPS droplar yaşıyordum. Oyuna güncelleme geldi mi arkadaşlar? Düzeldi mi? Ona göre indirme yapacağım.

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 (4.2 GHz - 1.2V)
Ekran Kartı: Palit RTX 2060 Dual 6 GB 192 Bit GDRR6
RAM: Kingston HyperX (2x8) 16 GB 3200 MHz DDR4 CL16
Anakart: Gigabyte B450M S2H
Depolama: Kingston A2000 500 GB M.2 SSD
PSU: Zalman ZM600-TXII 600W 80+ Bronze

I5 4460
RX 570
8 GB RAM
Bu sistemle Ultra ayarlarda 55-60 FPS sabit oynuyorum. Optimizasyon olarak başarılı. Ara sahnelerde drop sorunu hariç bir sıkıntı yaşamadım. Nadir olarak da serbest gezintide ufak bir drop girebiliyor. Onun dışında her şey iyi. Kesinlikle alınır. Bu fiyata bulmuşsunuz, gülü seven dikenine katlanacak bi' zahmet.

i5 4460.
RX 570.
8 GB RAM.
Bu sistemle Ultra ayarlarda 55-60 FPS sabit oynuyorum. Optimizasyon olarak başarılı. Ara sahnelerde drop sorunu hariç bir sıkıntı yaşamadım. Nadir olarak da serbest gezintide ufak bir drop girebiliyor. Onun dışında her şey iyi. Kesinlikle alınır. Bu fiyata bulmuşsunuz, gülü seven dikenine katlanacak bi' zahmet.

Bende şimdi Steam versiyonunu almayı düşünüyorum da hala az da olsa drop devam ediyor mu? 1050 Ti var bende cevabınıza göre alacağım.

Bende şimdi Steam versiyonunu almayı düşünüyorum da hala az da olsa drop devam ediyor mu? 1050 Ti var bende cevabınıza göre alacağım.
Ekran kartımı cüzi bir miktar karşılığında 1050 Ti ile değiştirdim. Onun dışında sistemim aynı.

Tamamen yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynuyorum, sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı