Çözüldü Steam Forza Horizon 4 göreve girerken oyundan atma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Romaine

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle. Steam'de bu hafta sonu indirimlerinden FH4 aldım. Oyuna girdim herhangi bir sorun yoktu ilk yarışı tamamlayıp karakterimi belirledim. Ardından tam yarış görevine girecekken beni oyundan attı tekrar girdim tekrar attı çeşitli yöntemler denedim Forza Fix gibi ama o da bir çözüm vermedi. Sistemsel bir hata olduğunu düşünmüyorum yardımcı olabilir misiniz?

Sistem:
-ROG STRIX RTX 2060 6G
-AMD Ryzen 3600
-ASUS B450M-K II
-16 GB RAM 3200 MHz

Çözüm
Ben geçici bir çözüm buldum. Bilgisayardan yeni bir oturum açıp o oturuma Xbox'a giriş yaptığım mail adresimle giriş yaptım. Bilgisayar ismimi Türkçe karakter bulunmayacak şekilde değiştirdim ve ardından yeni oturumla giriş yapabildim. Droplar oluyor ama oyundan atmıyor aşırı saçma bir şekilde. Xbox'a mail attım. Beni resmen sallamadılar tek yazdıkları bu sorunu biliyoruz ve çözmeye çalışıyoruz oldu. Dediğimi yapın birkaç arkadaşım daha böyle çözdü ama her oyuna girdiğinizde bilgisayardan oturumunuzu değiştirmeniz gerekecek.
Dönüş yaptıkları mail şu şekilde:

Hello,

This is a known issue in Forza Horizon 4 and our devs are currently investigating.

I am marking this ticket as "Solved" and we will post an update to the support page and twitter (@Forza_Support) when we have more information.

Thank you for letting us know!

W0LFayame
Bu sorun bende de mevcut. 2 görev görülebilir oluyor. İkisini de denesem karakter ve araba gösterim ekranında oyun gidiyor. Forza Fix gibi programlar çözüme ulaştırmadı. Problemin çözümünü bilen detaylıca anlatabilirse çok iyi olur. İade etmek istemediğim oyunlardan bir tanesi.

Ben geçici bir çözüm buldum. Bilgisayardan yeni bir oturum açıp o oturuma Xbox'a giriş yaptığım mail adresimle giriş yaptım. Bilgisayar ismimi Türkçe karakter bulunmayacak şekilde değiştirdim ve ardından yeni oturumla giriş yapabildim. Droplar oluyor ama oyundan atmıyor aşırı saçma bir şekilde. Xbox'a mail attım. Beni resmen sallamadılar tek yazdıkları bu sorunu biliyoruz ve çözmeye çalışıyoruz oldu. Dediğimi yapın birkaç arkadaşım daha böyle çözdü ama her oyuna girdiğinizde bilgisayardan oturumunuzu değiştirmeniz gerekecek.

Hello,

This is a known issue in Forza Horizon 4 and our devs are currently investigating.

I am marking this ticket as "Solved" and we will post an update to the support page and twitter (@Forza_Support) when we have more information.

W0LFayame

Çözüm

Hello,

W0LFayame
Evet hocam bende aynısını yaptım ama bana Xbox destek yardımcı oldu :D Sağolsun bir abim bayaga yardım etti.

Geri
Yukarı