Steam garantili kâr ettiren oyunlar

Alınır @289120 arkadaşımızda güvenmiyordu kar yaptı bak.

Ve daha kar yapmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz bu konuda 3 4 günlük bilgim olsa da yine de kar yapacak iyi oyunlar biliyorum.

İyi kar yapmışsın.

Ama artık kart işine girmiyeceğim rozet işleyerek para kazanmayı deneyeceğim bir de alacağım oyunlar var.
rozet işleyerek para nasıl kazanılıyor :/

full zarar demianı almayın 30 kuruşa satılıyor kartlar muhtelemen diğer oyunlarda bu fiyattan satılıyor zaten kartın fiyatı yüksekse 1 kişi fiyatı yüksek koyuyor o şekilde gözüküyor

Over the dream. Diğer Steam hesaplarımdan da düştü. Şu ana kadar gördüğüm en kar ettiren video bu.

Dostum sana milyonda bir parlak düşüp kâr ettin diye millete garanti kâr diyemezsin 70TL'ye sattığın milyonda bir ihtimalle gelen parlak karttır zaten herkese 70TL'lik düşüyor olsa;
Neden alan kişi 1TL'ye oyunu alıp 4-5 saat oynayıp sahip olabileceği karta 70TL versin 1TL'ye elde edebilmek varken?

Rozet işleyerek para kazanılmıyor.
Rozet işleyerek arkaplan düşüyor onlar da genelde 5 kuruş falan oluyor

Dostum sana milyonda bir parlak düşüp kâr ettin diye millete garanti kâr diyemezsin 70TL'ye sattığın milyonda bir ihtimalle gelen parlak karttır zaten herkese 70TL'lik düşüyor olsa;
Neden alan kişi 1TL'ye oyunu alıp 4-5 saat oynayıp sahip olabileceği karta 70TL versin 1TL'ye elde edebilmek varken?
Her türlü kar ettiriyor bu oyun.

Over The Dream garantili kar ettiren videolardandır. Şu ana kadar zarar eden görmedim. Ayrıca ben herkes alsın 70 TL parlak kart çıkıyor demedim. Sadece videodan garanti kar elde edebileceğinizi, tabi eğer şansınız varsa benim gibi parlak kartta düşürebilirsiniz dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı