Steam garantili kâr ettiren oyunlar

Bu kadar insan paylaşıyor ve kâr ediyoruz. Daha fazla kâr elde etmek için konuyu özele çekmek saçma bence.

Geçen günkü konulardan gördük, ben artık paylaşılmaması tarafındayım herkes kendi gidip kar ettiren oyunları bulabilir, 20TL'lik kartı 1 TL'ye, benim 3 tane çıkardığım 3 TL'lik kartı 0,31'e düşürdüler ben kar edemedim o oyunlardan.

Geçen günkü konulardan gördük, ben artık paylaşılmaması tarafındayım herkes kendi gidip kar ettiren oyunları bulabilir, 20TL'lik kartı 1 TL'ye, benim 3 tane çıkardığım 3 TL'lik kartı 0,31'e düşürdüler ben kar edemedim o oyunlardan.
Ben denediğim oyunlardan kâr ettim hem de parlak kart çıkmamasına rağmen. Özel mesaj ile herkes iletişime geçmek isteyecek (ziyaretçiler hariç) ve bir farkı kalmayacak. O zaman senin mantığına göre tamamen yasaklanması gerekiyor 😄

Ben denediğim oyunlardan kâr ettim hem de parlak kart çıkmamasına rağmen. Özel mesaj ile herkes iletişime geçmek isteyecek (ziyaretçiler hariç) ve bir farkı kalmayacak. O zaman senin mantığına göre tamamen yasaklanması gerekiyor 😄

Hocam isteyen paylaşabilir, yasaklansın demedim zaten sadece ben paylaşılmaması taraftarıyım o kadar Steam da gezip oyunları buluyoruz sonra forumdan 50 kişi flood edip fiyatları düşürüyor bence oyunu bulan kişiye haksızlık tabii paylaşmak isterse paylaşabilir, dediğiniz gibi konu açıp sadece özel mesajla söylerim demesi saçmalık. Benim fikrim bu yönde herkes farklı fikirde olabilir. Bunun sebebi de şu Zup gibi oyunlar bilindik olduğu için onlara kaç kişi giderse gitsin fiyatlar çok oynamaz ama eğer mesela 38 kişi 1TL'lik kartı satarken forumda paylaşılınca direk 50-60 kişi kartı düşürüyor ve herkes 1 kuruş önüne koyunca o kart direk 0.40'lara düşüyor ben o yüzden dedim isteyen paylaşabilir tekrardan.

Bana Over The Dream oyunundan 4TL kart düştü 1 hafta bekledim satılmadı 60 kuruşa satıldı. Çok zarar ettim böyle oyunlarda. Kimse bir karta o kadar para vermez.

Zup gibi oyunları alın.

Geri
Yukarı