Steam GIF yükleyemiyorum

Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Gerekli siteden GIF dosyasını oluşturdum fakat indirdiğimde 72 KB olarak gözüküyor garibime gitti bir GIF'in bu kadar küçük olması. Çizim yükleme kısmına gelip gerekli konsol komutlarını girdiğim halde GIF karşıma gelmiyor ve Yükle dediğimde hata veriyor. Bunu yaşayan ve çözebilen var mı? Şimdiden teşekkürler.(Tarayıcıdan yüklemeye çalışıyorum ve GIF sitede sorunsuz bir şekilde görünüyor ve çalışıyor.)

Gerekli siteden GIF dosyasını oluşturdum fakat indirdiğimde 72 KB olarak gözüküyor garibime gitti bir GIF'in bu kadar küçük olması. Çizim yükleme kısmına gelip gerekli konsol komutlarını girdiğim halde GIF karşıma gelmiyor ve Yükle dediğimde hata veriyor. Bunu yaşayan ve çözebilen var mı? Şimdiden teşekkürler.(Tarayıcıdan yüklemeye çalışıyorum ve GIF sitede sorunsuz bir şekilde görünüyor ve çalışıyor.)
GIF yüklerken çıkan hatanın ekran görüntüsünü ve GIF´i yüklerken karşınıza çıkan doldurma yerlerinin ekran görüntüsünü atar mısınız dolu haliyle? Eksik bir şeyler bırakmış olabilir misiniz acaba?

GIF yüklerken çıkan hatanın ekran görüntüsünü ve GIF´i yüklerken karşınıza çıkan doldurma yerlerinin ekran görüntüsünü atar mısınız dolu haliyle? Eksik bir şeyler bırakmış olabilir misiniz acaba?

Ekran Alıntısı.PNGd.PNG

Bu şekilde Upload ediyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Aldığım hata da bu.

Kullandığım konsol komudu;

Document. GetElementsByName("image_width")[0].Value = 1000; document. GetElementsByName("image_height")[0].Value = 1;
Masaüstüne GIF dosyası olarak mı gönderdiniz?

Direk. GIF olarak indiriyor hocam. Ben GIF olarak düzeltemiyorum.
Ekran dlıntısı.PNG

Konsolda böyle bir hata yakaladım. Bununla bir ilgisi olabilir mi?
İndirme kaynağını "Social" olarak düzelttiğimde sorun düzeldi. Aynısını yaşayanların da işine yarar belki, yardımcı olan herkese tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı