Çözüldü Steam GTA 4 Açılmama Sorunu - Windows 8

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ozkanellus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat.
Ben GTA 4 indirime girdiği için alayım dedim aldım. İndirdim fakat çalışmadı. Technopat'ın çözümlerini denedim olmadı. Recep abinin çektiği video'daki herşeyi yaptım. Güncelleme hatası veriyor 0x..... (tam hatırlamıyorum) onun çözümü CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp kodlar yazmakmış. Onları yazıp PC resetledim. Fakat hala güncelleme olmuyor ve güncelleme olmadan girmeye çalıştığımda ekran simsiyah bir şekilde arkadan GTA 4'ün fon müziği çalıyor ve alt + tab veya alt + f4 gibi girişimlerde bulunduğumda oyun kapanmıyor (yanıt vermiyor). Tek çözüm oturumu kapatmak oluyor. Ağız tadıyla bi GTA 4 oynayamadım. Steam'dan aldığım için param da boşa gitti. Yardım ederseniz çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata kodunu yazmaya bile tenezzül etmemişsin. Bak rehber açık ve net:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaldı ki yazdıklarından bir şey anlamak da güç. Ne bir ekran görüntüsü var ne de başka bir bilgi...

Yorumun için teşekkürler Recep abi böyle bir cevap beklemiyordum. Oyunda açılmadı yapacak bişey yok. Rahatsız ettiysem kusura bakma.

Yorumun için teşekkürler Recep abi böyle bir cevap beklemiyordum. Oyunda açılmadı yapacak bişey yok. Rahatsız ettiysem kusura bakma.

Yapacak bir şey var ama yapmak işine gelmiyor. Hata kodunu yazmak yerine hayıflanıyorsun. Tembellik sorunu çözmez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı