Steam GTA 5 İndirime Girer mi ?

Th3_Th13f

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 RGSC kodunu çok ucuz bir fiyata buldum ancak yine de insan Steam olsun istiyor. Steamde 100 TL civarına düşer mi yoksa alıp işime mi bakıyım? Tüm konuları araştırdım ancak net bir cevap bulamadım. Yılbaşı İndrimi felan gibi zamanlarda girer mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yılbaşında çoğu oyun indirime girecektir. Bir de steam yılbaşında bedava oyun veriyor kalıcı olarak. Kuzenim PAYDAY 2 ve LEFT 4 DEAD 2 almıştı.

Şimdi 82 TL'ye bulmuşken alsam mı yoksa steam'de 1-2 ay sonra 90-100 TL civarına düşer mi ?
Benim aklıma takılan bu ? :)

Hayır, bence düşmez. Çünkü GTA 5 hala iyi bir oyun. Şuan 160TL diye biliyorum. Steamden her zaman almak iyidir. Bence alın ama site güvenilir mi? Bir bakmanızı öneririm.

Hayır, bence düşmez. Çünkü GTA 5 hala iyi bir oyun. Şuan 160TL diye biliyorum. Steamden her zaman almak iyidir. Bence alın ama site güvenilir mi? Bir bakmanızı öneririm.

Şimdi benim aklıma takılan ben 82 TL'ye buldum bulmuşken ucuza alayım mı yoksa steam'in avantajları fazla olduğu için steam'den mi alayım ? Ve site güvenilir ona şüphem yok.

Direk alın. Steamde aşırı indirim yapmaz. Galiba VOIDU'dan alıcaksınız. Cahilliğine bakmayın, yanlış yazdım galiba.

Steam üzerinden satın almanız daha avantajlıdır. Çünkü satın aldığın oyunların hepsi güncel bir şekilde tutulur. Herhangi bir sorun yaşamazsın. :)

Direk alın. Steamde aşırı indirim yapmaz. Galiba VOIDU'dan alıcaksınız. Cahilliğine bakmayın, yanlış yazdım galiba.

Evet oradan alacağım ancak yinede steam daha avantajlı olduğu için kafama takıldı.

Steam üzerinden satın almanız daha avantajlıdır. Çünkü satın aldığın oyunların hepsi güncel bir şekilde tutulur. Herhangi bir sorun yaşamazsın. :)

Evet ancak avantaj için aynı oyuna 1.5 kat para vermek ? Bilemedim yani steamde ineceğini bilsem yüzüne bakmam ama. :)

Beyler cevap verecek yok mu ?

Steam'de zaten hali hazırda 149 TL indirimli fiyatında. Bu indirimin kalıcı olduğunu söyleyenlerde var. Bence 82 TL çok iyi bir fiyat. Hemen alıp saatlerce oynamak istiyorum dersen al. Ama almazsan da G2A'da 110-130 TL aralığında başka zamanda bulabilirsin. Eğer hemen oynamam sadece kenarda dursun diyorsan beklemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı