Steam GTA 5 İndirime Girer mi ?

Steam'de zaten hali hazırda 149 TL indirimli fiyatında. Bu indirimin kalıcı olduğunu söyleyenlerde var. Bence 82 TL çok iyi bir fiyat. Hemen alıp saatlerce oynamak istiyorum dersen al. Ama almazsan da G2A'da 110-130 TL aralığında başka zamanda bulabilirsin. Eğer hemen oynamam sadece kenarda dursun diyorsan beklemeni öneririm.

Teşekkürler büyük ihtimal bekleyeceğim. İleride Steam’de inmezse G2A gibi sitelerde 70-80 civarına ineceğine garanti versem beklerim ama inmeme ihtimalide var. İnmezse iyi bir indirim çöp olacak. Ps3'de oynayıp bitirdim ancak insan almak istiyor yine de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben mesela 'Nuuvem' den alacağım. 80TLde az para değil yahu :D

Yani şöyle bir şey var kararsızkaldım ama sonra düşündüm Steam’de 4-5 aydan önce 100 TL altına düşmez (hatta belki o zaman bile düşmez). Bulmuşken iyi bir fiyata (Steam'i boş verip) almak mantıklı. Ben oyunu ps3'de bitirmeme rağmen alasım geldi.
clip_image001.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı