Steam GTA 5 Türkçe yama yapmak ban sebebi mi?

Shrawz

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP EXTREME AIRO
-----------
CPU: AMD Ryzen 5 7600 - Fan: Dark Freezer X129
-----------
ANAKART: AsRock B650M PG Riptide
-----------
RAM: Corsair DDR5 32GB(2x16) Vengeance RGB 6000mhz CL 36 EXPO
-----------
SSD: Kingston KC3000
-----------
PSU: MSI MAG A750GL PCIE5 750W 80+ Gold
-----------
KASA: Dark Maxima V30
Ben Steam'dan GTA 5 aldım story modunu daha iyi anlamak için Türkçe yapmak istiyorum fakat ban yemekten korkuyorum. Türkçe yapsam herhangi bir problem yaşar mıyım? Bir de hangi sitedeki yama en iyisi? Link atabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoklu oyunculu oynamadığınız için bir sıkıntı yok. Dikkat edin Türkçe yama varken çoklu oyuncu oynamayın.

Türkçe yama yüklü 3 sene oldu hala ban yemedim, online da ban yenmez.
Yer. Yanlış bilgilendirmedir senin dediğin. Rockstar tüm modları yasakladı. Bunlara dil yamaları da dahil. Bir zamanlar aynı senin gibi girenlerin hepsi ban yedi. Biraz araştırın!

Türkçe yama yüklemesinde bir sıkıntı yok. Hikayeyi anlasın fakat çoklu oyuncuya girince sıkıntı çıkar. Çünkü yasaklandı. Hiç riske girmeye gerek yok.

Türkçe yama yüklü 3 sene oldu hala ban yemedim, online da ban yenmez.
Hocam yanlış bilgilendirme yapmayalım :) Rockstar 1.38 sürümünden sonra modları yasakladı. Türkçe yama da bir nevi mod olduğu için ban sebebidir.

Bu arada GTA TR yaması yarım yamalak rezalet bir Türkçe yamadır. 300 MB indirmeye kim uğraşacak?

Ben size Technogame GTA V Türkçe yaması öneriyorum. %100 Türkçe ve son sürümle uyumlu. Ayrıca boyutu 4 MB ve tek tuşla kurulum yapılabiliyor.

GTA V Türkçe Yama - Techno Game

Şuan yama 1.40 sürümünde. En güncel sürüm ise 1.41. Ama story moduna yıllardır bir şey gelmediği için bir sıkıntı yaratmaz. İngilizce bir kısım görmeyeceksiniz.

Hocam yanlış bilgilendirme yapmayalım :) Rockstar 1.38 sürümünden sonra modları yasakladı. Türkçe yama da bir nevi mod olduğu için ban sebebidir.

Bu arada GTA TR yaması yarım yamalak rezalet bir Türkçe yamadır. 300 MB indirmeye kim uğraşacak?

Ben size Technogame GTA V Türkçe yaması öneriyorum. %100 Türkçe ve son sürümle uyumlu. Ayrıca boyutu 4 MB ve tek tuşla kurulum yapılabiliyor.

GTA V Türkçe Yama - Techno Game

Şuan yama 1.40 sürümünde. En güncel sürüm ise 1.41. Ama story moduna yıllardır bir şey gelmediği için bir sıkıntı yaratmaz. İngilizce bir kısım görmeyeceksiniz.
Yanlış olabilir kusura bakmayın yama sildim, ban yemem inşallah. GTA Türk olan önerdiğim TechnoGame yapmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı