Steam, GTA San Andreas açılmıyor

VerderVeremenSpr

Hectopat
GTA oynarken GTA hata verdi ve beni oyundan attı. Sonra oyuna girmeye çalıştım fakat oyuna giremedim. Oyunun dosyalarını doğruladım PC'yi resetledim fakat hala oyuna giremiyorum. Oyunu oyna dediğimde görselde olduğu oyunu çalışıyor diyor 1-2 saniye böyle kalıyor sonra oyunu kapatıyor ve tekrardan oyunu başlat butonu geliyor. Bu konuya benzer konular soruların çözümlerini denedim hiçbirinde olmadı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• ggtaaaa.jpg
    ggtaaaa.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleyen: Moderatör:
GTA oynarken GTA hata verdi ve beni oyundan attı. Sonra oyuna girmeye çalıştım fakat oyuna giremedim. Oyunun dosyalarını doğruladım PC'yi resetledim fakat hala oyuna giremiyorum. Oyunu oyna dediğimde görselde olduğu oyunu çalışıyor diyor 1-2 saniye böyle kalıyor sonra oyunu kapatıyor ve tekrardan oyunu başlat butonu geliyor. Bu konuya benzer konular soruların çözümlerini denedim hiçbirinde olmadı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu bende Mafia 2'de oluyordu. Ama ben de çözememiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı