Steam GTA V RGSC hesabını unuttum

ohono

Decapat
Merhaba, ben bir kaç yıl önce GTA 5 almıştım Steam'den hem de aldığım zaman içinde milyonlarca para ve hangar vardı. Ben de bir gün PC'me format attığımda her şey gitti Aynı zamanda GTA 5'in Social Club hesabı da gitti ve bundan baya rahatsız oldum. Direkt Steam'a mesajlar forum sitelerine baktım ettim yaptım araştırdım bir sonuç elde edemedim. E-Posta hatırlamıyorum şifre de 2017'de almışım neyini hatırlayacağım ki? Ben de gittim birkaç ay önce şöyle bir karar verdim. GTA 5'i komple Steam'den silip yeni GTA 5 aldım. Yeni Social Club hesabı oluşturacağım derken sizlere ömür oluşturmuyor. İade edeceğim derken o da olmadı. Anlamıyorum ya bunu ya ben komple silmişim eski GTA 5 oynamamda 190 saat oynamam varken şimdi neden sıfırlanmıyor? Sildim abi ben yeni aldım hem de Steamdan ve birkaç aylar geçti 150 TL gitti. Abi yazık ya gitmeseydi keşke para ben de şunu denedim gideyim tekrardan Steam'a mesaj atayım dediğimde eski GTA'da Rockstara yönlendirdi Rockstardan'da yapamadım olmadı. Ben de bekledim bekledim gene de bir şey yapamayınca buraya başvurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı