Çözüldü Steam GTA VC donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pigasor

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Arkadaşlar merhaba. Biraz önce Steam indirimlerinden the trilogy paketini aldım. GTA VC ayarlarından oyunu 1080P yapınca oyun dondu. Fare ile menüler arasında gezdirince ses geliyor ama görüntüde ilerleme olmuyor. Şimdiden teşekkürler. Özellikler:
AMD R3 3200G.
Gigabyte A320M -S2H.
2x8 3000 MHz GeIL.

05482971-6fdd-4f19-95d5-e53a8233d9b6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam tek bir çekirdek ile denedim. Sorun devam ediyor ve oyunu her başlattığımda tekrar tüm çekirdekleri kullanıyor.

Hocam Steam'ı kapatıp açar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de bunu deneyin.
Hocam benzeşmeyi ayarla isminde bir klasör yok.
Görev yöneticisinden ayrıntılar kısmına gelin GTA Vice City'i bulun. Sağ tık yapın ve benzeşmeyi ayarla deyin. Eğer işe yaramaz ise Steam'ı kapatın ve tekrar açın sorun çözülecektir. Sanırım şimdi daha ayrıntılı anlattım.

Klasör olmaması normal. Görev yöneticisinden ayrıntılar kısmına geldikten sonra Vice City'e sağ tık yapın ve benzeşmeyi ayarla deyin.
Hocam ben dediğinizi yanlış anlamışım kusura bakamıyın. Aynı işlemi daha önce SA içinde uygulamıştım. Birazdan sonucu yazarım.

Tamam hocam bekliyorum. Eğer işe yaramazsa bilgilendirin beni.
Hocam tek bir çekirdek ile denedim. Sorun devam ediyor ve oyunu her başlattığımda tekrar tüm çekirdekleri kullanıyor.

Hocam Steam'ı kapatıp açar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de bunu deneyin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı