Çözüldü Steam Guard cihazına erişilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yumutt

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum kırıldı ve Steam Guard koduna erişemiyorum. Bu yüzden de Steam'e giriş yapamıyorum. Kodu e-posta üzerinden almanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Telefonum kırıldı ve Steam Guard koduna erişemiyorum. Bu yüzden de Steam'e giriş yapamıyorum. Kodu e-posta üzerinden almanın bir yolu var mı?

Steam uygulamasına veya web sitesine girin bilgilerinizi girdikten sonra Steam Guard bölümünde.

lütfen yardım edin'e basın. Orada karşınıza kimlik doğrulayıcıyı kaldır var ona basın Steam'de kayıtlı olan e-postanıza kod gelecektir.

Not: Eğer bu işlemi yaparsanız Steam Guard aktif olmayacaktır telefonunuz düzelene kadar Gmail'den kod alırsınız. Telefonunuz düzelince'de tekrar Steam'in uygulamasına girip aktif edersiniz.
Telefon numaranıza kod ile alabilirsiniz. Öbür türlü alamazsınız.

Artı -1 Eksi

Steam uygulamasına veya web sitesine girin bilgilerinizi girdikten sonra Steam Guard bölümünde.

lütfen yardım edin'e basın. Orada karşınıza kimlik doğrulayıcıyı kaldır var ona basın Steam'de kayıtlı olan e-postanıza kod gelecektir.

Not: Eğer bu işlemi yaparsanız Steam Guard aktif olmayacaktır telefonunuz düzelene kadar Gmail'den kod alırsınız. Telefonunuz düzelince'de tekrar Steam'in uygulamasına girip aktif edersiniz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    111,3 KB · Görüntüleme: 15
  • sdds.png
    sdds.png
    120,9 KB · Görüntüleme: 13
Çözüm

'E basın. Orada karşınıza kimlik doğrulayıcıyı kaldır var ona basın Steam'de kayıtlı olan e-postanıza kod gelecektir.

Teşekkürler uygulamadan denediğimde o ekran gelmiyordu webden girmeyi denediğimde işe yaradı tavsiye içinçok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı