Steam guard'ı e-postaya alırsam pazar banı yer miyim?

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Önceden Steam guard e-posta ile aktifti. Fakat yine de pazar listelemelerini bekletiyordu. Ben de mobil Steam guarda geçtim. Bu sefer de en az 7 gün korunuyor olması lazım deyince sinirlenip e-postaya geri döneyim o zaman dedim. Bu sefer yakın zamanda Steam guardı yakın zaman sıfırladınız diye 15 gün pazar banı yedim. Sonra mecburen yine mobil guardı etkinleştirdim. Neyse üstünden 15 gün geçti sonuda bugün bir iki kart aldım. Fakat bu sefer de bir şey satmaya çalışınca mobil doğrulama istedi. Şu an telefona erişimim yok. Yeniden e-postaya çeksem ban yer miyim? Ya da kolay yolu nedir? 15 gündür beklliyordum şimdi yapamamak can sıkıcı.
Şimdiden teşekkürler.
Not: Telefona erişimimin olmadığını belirtirim. Fakat kurtarma kodum var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobile geçtiğiniz zaman 7 gün bekleyeceksiniz, ondan sonra bir şey satarken bekleme süresi kalkıyor. E-posta ile kullanırsanız her seferinde 15 gün beklemek zorunda kalırsınız.

Kısacası e-posta ile kullandığınız zaman yine olduğu gibi 15 gün bekleyeceksiniz. Her satışta.

Mobil uygulamaya geçin ve 7 gün bekleyin.

Mobile geçtiğiniz zaman 7 gün bekleyeceksiniz, ondan sonra bir şey satarken bekleme süresi kalkıyor. E-posta ile kullanırsanız her seferinde 15 gün beklemek zorunda kalırsınız.

Kısacası e-posta ile kullandığınız zaman yine olduğu gibi 15 gün bekleyeceksiniz. Her satışta.

Mobil uygulamaya geçin ve 7 gün bekleyin.
E-posta kullanırken beklememenin bir yolu yok mu? Hatırladığım kadarıyla ilk 10 satışta bekletmiyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı