Steam Guard'lı hesabın çalınması

CorbaneZz

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Oyuncu
Beyler geçen gün CS oynuyorum 500liralik envanterim vardı. Oyundan çikasiya hesap şifresi değiştirildi vs dedi. Hesapta guard muard Full güvenlik. API falanda yok. Hesaba giriş yapiyorum adam mail kullanici adı şifre telefon her şeyi değiştirmiş, nasïl oluyorda bana hiç bildirim e posta SMS falan gelmiyor? Bu nasıl Steam Guard? Envanterim gitti geri almak için ticket attim adamlara envanterimde gitti diyorum iplemiyorlar sadece hesabinizi geri alabilmek için kartin 4 hanesi cart curt diyor Steam destek çalışanı. 2019'da benim hesap bir daha çalındı bu arada, fakat tekrar geri aldım. O zaman sadece çalınmıştı envanter duruyordu. Nasıl oluyorda böyle oluyor ya? Böylede bir mesaj gelmişti ama bu hesap çalındıktan sonra geliyor. Sansürlemedim gereksiz çünkü. Kodlar artık eski.

Screenshot_20210730-100637.png

Son düzenleyen: Moderatör:
kendisine takas atılmı. steam guard ı nasıl geçti ? Tamam, diyelim önce devre dışı bıraktı Guardı O zaman Takas Banı olmuyor mu ? nasıl takas atmış kendisine? Hadi Guard kalkmadı, e o zaman hesabı nasıl hackledi ? Guard varken ? ticket attım yanına cs:go envanterimde gitti onada yardımcı olun dedim onunla alakalı hiçbirşey yapmadılar pc formatladım telefona kadar formatladım.Sadece orjinal yazılımlar kullanıyorum.Hiçkimseye en ufak bilgi vermişliğimde yok yani nasıl çalındı anlayamıyorum bu konular hakkındada baya bilgiliyim fakat aklım almıyor..şu saatten sonra Valveye asla güvenmiyorum guard falan hikaye..

Geri
Yukarı