"Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır" hatası

Yiğit Çil

Hectopat
Daha fazla  
Çok fazla araştırdım fakat çözümler işe yaramadı. PC Windows 7 idi dün formatladım Windows 10 şu an Steam Windows 7 de açılıyordu fakat şu an açmaya çalıştığım zaman bu hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende aynı hatayı alıyorumda düzelttinizmi

Hocam düzelttim sorun senin internet sağlayıcınla alakalı. Türk Telekom'du benim. Televizyon YouTube falanda girmiyor bir ayar var açmaları lazımdeki televizyonum YouTube girmiyordu sizile alakalı bir hata olduğunu söylediler bir ayar açmanız lazımmış açabilir misiniz de internet sağlayacağına muhtemel hallederler. Böyle yaptım ben

Hocam düzelttim sorun senin internet sağlayıcınla alakalı. Türk Telekom'du benim. Televizyon YouTube falanda girmiyor bir ayar var açmaları lazımdeki televizyonum YouTube girmiyordu sizile alakalı bir hata olduğunu söylediler bir ayar açmanız lazımmış açabilir misiniz de internet sağlayacağına muhtemel hallederler. Böyle yaptım ben

Hangi ayar hocam çünkü Epic Games filan hiçbir şeye giremiyorum VPN açıp girebiliyorum internette sıkıntı olduğu çok belli benim de Türk Telekom bu arada.

Geri
Yukarı