Çözüm Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirkwia

Femtopat
Daha fazla  
1. yöntem;
Öncellikle "Windows + R" aynı anda basıyoruz ve çıkan yere "Regedit" yazıyoruz.

Gidilecek konum;

" Hkey_local_machine > System > controlset001 > Control > Windows "

Bu konuma geldikten sonra sağ tarafta "csdversion" adlı bir dosyayı açıyoruz. Değer verisi " 0 " yazıyor ise değiştirin ve " 100 " yazın.
Çalışmaz ise;

2. yöntem;

Çalıştır'ı aç, CMD yaz ve yönetici olarak çalıştır. Sonra oraya "Ipconfig /registerdns" yaz, sonra "Ipconfig /flushdns" yaz. Son olarak modemi ve bilgisayarını yeniden başlat.

Öncelikle 1. yöntemi denemenizi tavsiye ederim. Bir sorun olur ise yazabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-28 194627.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-28 194627.png
    20,4 KB · Görüntüleme: 350
Son düzenleyen: Moderatör:
1. yöntem;

Gidilecek konum;

Bu konuma geldikten sonra sağ tarafta "csdversion" adlı bir dosyayı açıyoruz. Değer verisi " 0 " yazıyor ise değiştirin ve " 100 " yazın.
Çalışmaz ise;

2. yöntem;

Öncelikle 1. yöntemi denemenizi tavsiye ederim. Bir sorun olur ise yazabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
hocam 2 sinide yaptım ama işe yaramadı yardımcı olur musun ?

sorun çözüldü. türknet kullanıyorum aile profilini denemek istemiştim. steam uygulamaasını açmadı. güvenli profili kaldırdıktan sonra açtı.

1. yöntem;
Öncellikle "Windows + r" aynı anda basıyoruz ve çıkan yere "Regedit" yazıyoruz.

Gidilecek konum;

Çalışmaz ise;

2. yöntem;

Tüm yöntemleri yaptım hala aynı başka seçenekler yok mu?

1. yöntem;

Gidilecek konum;

Çalışmaz ise;

2. yöntem;

İlkini denedim olmadı ama ikincisinde oldu teşekkürler reis

Geri
Yukarı