Steam haksız kazanç ile ban yenir mi?

dostum 2 saat diye bir şart yok dün atsden 3 adet kartı 43 dakikada düşürdüm ve 5 tl elde ettim.
Arkadaşlar şöyle anlatayım ben sizlere, 400 TL ile bu işlemi yapıyorum. İşleyişte bazı arkadaşların dediği gibi 2 saati geçecek de iade şartı iptal olacak da öyle kart verecek diye bir kaide yok 30 40 dk civarında 3 4 tane kart atıyor zaten. 50'den fazla bu işlemi gerçekleştirdim ve herhangi bir uyarı maili de almadım. 4 ayda 3500 TL kazanmışım. İndirimle alıp indirimsiz iade diye bir şey yok 1 TL'ye aldıysanız Steam size 1 TL ödüyor. Sistem dediğim şekilde işliyor. Legal yani. Ödeme için skin alıp ByNoGame'a biraz komisyon ödüyorum o kadar.
Dostum eğer sistem hala iade özelliğini kapatmadıysa devam et. Ama suistimal ettiğin için tabii ki kısıtlanma riskin var, o yüzden kullanmadığın bir hesabınla yapsan iyi olur.
-
Bu arada sorunun çözümünden çok soru içeriğinin doğruluğunu tartışmışsınız, neden ki?

Ben de 1 liralık oyunlardan kart düşürüyorum ancak bir süre sonra 3 saat altı oynamadan kart düşmüyor ve ayda 900 TL gibi bir kazanç elde etmeniz imkansız Namık Kemal bunu beğendi ek olarak önce uyarı sonra ban yersiniz. Uyarı dediğim kısıtlama yersiniz.

Ben de 1 liralık oyunlardan kart düşürüyorum ancak bir süre sonra 3 saat altı oynamadan kart düşmüyor ve ayda 900 TL gibi bir kazanç elde etmeniz imkansız Namık Kemal bunu beğendi ek olarak önce uyarı sonra ban yersiniz. Uyarı dediğim kısıtlama yersiniz.
d.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Sadece ilk 2-3 oyun için bu işlem geçerli 2-3 kere iade ettikten sonra Steam direk en az 2 saat boyunca oyuna girme kuralını uyguluyor hatta daha fazla devam ederseniz süre 3-4 saate uzayabiliyor. Ben 1 yıldır 7-8 tane hesaptan canım sıkıldıkça denk geldikçe 1 liralık oyunları satın alıp sürekli kart düşürdüm 1 yıl boyunca CS:GO operasyonundan tut Don't Starve Together'a bile her gün girip para kastığım halde 1300 TL'lik hesabı anca 250 TL'ye getirebildim 1 ayda 900 TL kasmak imkansız.
Merak ediyorsanız bakabilirsiniz hesabım: Steam Community :: Cofee :: Games
Diğer hesapları satmasaydım onların da linkini atardım.
Hatta şöyle söyleyim russian Life Simulator oyununda 6. saatte anca sonuncu kartı düşürebildim.

Geri
Yukarı