Steam haksız kazanç ile ban yenir mi?

Aynı anda almadığında her oyunu tek tek takip etmek gerekir ve o dediğin miktar birikimler kolay oluşmaz. Diğer taraftan bahsettiğin ucuz oyunların bir çoğu iade süresinden (2 saat) sonra koleksiyon kartı atıyor yani öyle bir opsiyonu yok. Hülasa, uğraşılmaya değmeyen ve o miktarlar kazanılması mümkün olmayan bir ütopyadan ibaret..
dostum 2 saat diye bir şart yok dün atsden 3 adet kartı 43 dakikada düşürdüm ve 5 tl elde ettim.
Arkadaşlar şöyle anlatayım ben sizlere, 400 TL ile bu işlemi yapıyorum. İşleyişte bazı arkadaşların dediği gibi 2 saati geçecek de iade şartı iptal olacak da öyle kart verecek diye bir kaide yok 30 40 dk civarında 3 4 tane kart atıyor zaten. 50'den fazla bu işlemi gerçekleştirdim ve herhangi bir uyarı maili de almadım. 4 ayda 3500 TL kazanmışım. İndirimle alıp indirimsiz iade diye bir şey yok 1 TL'ye aldıysanız Steam size 1 TL ödüyor. Sistem dediğim şekilde işliyor. Legal yani. Ödeme için skin alıp ByNoGame'a biraz komisyon ödüyorum o kadar.

dostum 2 saat diye bir şart yok dün atsden 3 adet kartı 43 dakikada düşürdüm ve 5 tl elde ettim.
Arkadaşlar şöyle anlatayım ben sizlere, 400 TL ile bu işlemi yapıyorum. İşleyişte bazı arkadaşların dediği gibi 2 saati geçecek de iade şartı iptal olacak da öyle kart verecek diye bir kaide yok 30 40 dk civarında 3 4 tane kart atıyor zaten. 50'den fazla bu işlemi gerçekleştirdim ve herhangi bir uyarı maili de almadım. 4 ayda 3500 TL kazanmışım. İndirimle alıp indirimsiz iade diye bir şey yok 1 TL'ye aldıysanız Steam size 1 TL ödüyor. Sistem dediğim şekilde işliyor. Legal yani. Ödeme için skin alıp ByNoGame'a biraz komisyon ödüyorum o kadar.
400 TL yapılan işlem ve 43 dakikada kart nasıl düşünüyorsunuz? 400ün 10 katı işlem yapmaya hazırım ben ve arkadaşlarımla. ;)

american truck simulatordan dün saat 12 bandında düşürdüm. afk bırakmıyorum oynuyorum muhtemelen hızlı görev yaptkça geliyor.
Kızmayın ama cevaplarınızda ciddi manada çelişki var. 43 dakika düşürdüm dediniz sonraki yorumda 12 saat diyorsunuz. Anlamış değilim. Daha kısası birçok arkadaş merak ediyor. İşlemlerinizi ayda 900 TL net karınızı merak ediyor. Buna cevap vermeyecekseniz, rica ediyorum yorumuma cevap vermeyin.

Limit paragraf kitabını almanızı tavsiye ederim.Saat 12 bandında düşürdüğüm yazıyor 12 saatte düşürdüğüm değil.Bu arada az önce hentai girl oyunundan 70 kuruşu 7 dakikada kazandım.

Troll konu açtığım düşünülmesindense okuma özürlüsü olduğum düşünülsün. Kitap öneriniz için teşekkürler. Demekki kitapta keramet var. : ))) Siz hala 400 TL işlem ile 900 TL karı anlatamıyorsunuz. Neyse iyi forumlar size..

İşleyişte bazı arkadaşların dediği gibi 2 saati geçecek de iade şartı iptal olacak da öyle kart verecek diye bir kaide yok 30 40 dk civarında 3 4 tane kart atıyor zaten. 50'den fazla bu işlemi gerçekleştirdim ve herhangi bir uyarı maili de almadım. 4 ayda 3500 TL kazanmışım.

İlk olarak 50'den fazla işlem? 50 işlem ile değil 3500 TL, 100 TL net kazanç bile sağlayamazsınız. O hacimde bir para için ortalama 4-6k işlem yapmanız gerekir.. İkinci olarak kartları oynayarak düşürdüğünüzü söylüyorsunuz yani program kullanmadan bütün oyunları indirip oynamanız demek.. Bunu yapmanız nereden bakarsanız saçmalık. Ve son olarak maalesef sizin bahsettiğiniz gibi her oyun 30 dakika oynama süresi ile (hatta bahsi daha da ileri taşıyıp 7 dakika da kart düştüğünü iddia etmişsiniz) kart atmaz ve dahası 2 saat sınırı olan oyunlar mevcut. Konu hakkında inandırıcı hiçbir şey yok, son 1 haftalık işlem hacminin dökümünü görmediğim sürece de inanmam. Neyse daha fazla yazmayacağım, iyi forumlar.

İlk olarak 50'den fazla işlem? 50 işlem ile değil 3500 TL, 100 TL net kazanç bile sağlayamazsınız. O hacimde bir para için ortalama 4-6k işlem yapmanız gerekir.. İkinci olarak kartları oynayarak düşürdüğünüzü söylüyorsunuz yani program kullanmadan bütün oyunları indirip oynamanız demek.. Bunu yapmanız nereden bakarsanız saçmalık. Ve son olarak maalesef sizin bahsettiğiniz gibi her oyun 30 dakika oynama süresi ile (hatta bahsi daha da ileri taşıyıp 7 dakika da kart düştüğünü iddia etmişsiniz) kart atmaz ve dahası 2 saat sınırı olan oyunlar mevcut. Konu hakkında inandırıcı hiçbir şey yok, son 1 haftalık işlem hacminin dökümünü görmediğim sürece de inanmam. Neyse daha fazla yazmayacağım, iyi forumlar.
71.000 Küsur pazar işlemim ile ben ayda 900 TL kazanamıyorum. Çok güzel özetlemişsiniz durumu. :)

Dosya Ekleri

• EF1AADA5-49E2-4F82-B8A8-56FBE1E458AD.png
    EF1AADA5-49E2-4F82-B8A8-56FBE1E458AD.png
    409,9 KB · Görüntüleme: 55

Yeni konular

Geri
Yukarı