Steam haksız yere VAC Ban!

Bu iş tek sahne ile çözülmez maç kaydı gerek. Onu da en fazla biz inceleriz. Olur böyle 1 hafta sancısı geçer sonra. Her vac yiyen 3 gün hakkını aramaya falan çıkıyor zaten.

HMM peki ve orada side da adam var bizim adam onla DC deydik oraya bakmamın sebebi bu ve yere bakmam ise mouseyi çekmiştim o an çok iyi hatırlıyorum.

Bu olayın yaşama ihtimali.

images (18).jpeg

Attğınız kod; steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-xQbno-xAXem-JFb4c-rGB2M-9HyXD

Son roundda aşağıda yakaladığım bir sahne hocam elinizde oto ve bir anda yere bakma eylemi. Bana mesnevi midir nedir onu hatırlattı. Hadi yine %100 hile demiyorum ama yüksek derecede şüpheli bir sahne bana göre. Diğer attığınız kodların kayıtlarını henüz izlemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vay be :D çok iyi tespit hocam.

Kaçıncı dk arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada Scope'u açınca Sol'a odaklanın. Ateş ediyorsunuz ve mermi oraya gitmiyor. Sanki mevlana gibi gibi :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı