Steam haksız yere VAC Ban!

Arkadaşlar öncelikle benim 3 yıllık hesabım var 2017 den beri oynuyorum. Steam seviyem 6 CS:GO da 900 saatim var ve Seçkin Hesabım CS:GO da ve bunun üzerine 31 Ekimde Overwatch ban yedim ve 1 gün sonrada VAC yedim. Bunun sebebini anlamadım bana görüş hilesi, Aim vs. açtığım için ban yediğim söyleniyor fakat ben hiçbir zaman hile açmadım, kim olursa olsun ben ona hile açmamasını ve kendi emeğiyle oynamasını tavsiye ederim. Ayrıca Steam CS:GO envanterim yaklaşık 150 TL; ben bunu bırakmam. Steam desteğe 2-3 kere yazdım ve kendim hazır cevaplarla karşı karşıya buldum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardım ederseniz sevinirim.
Kesinlikle haksız olamaz çünkü steam vac ban atarken oyununuzun ekranını izliyor diye biliyorum

ve ayrıca oyunda takım arkadaşlarımı vurdum oyun bozanlık yaptım fakat ben görüş hilesi ve aimden ban yemişim bana öyle dedi steam

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-CWWyF-exMWj-AWJWR-vvWpc-VYK9P
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-xQbno-xAXem-JFb4c-rGB2M-9HyXD
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-qNuRU-X6wHu-atf7Y-xtsu4-hUoEM
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-io8hX-dVrwc-Gsq8M-XyNhB-jTiLJ
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-84jSe-6cJeE-8m9kO-RVpuC-y9qBE
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-bNBPi-c2DQv-NifAs-wwhfw-QWJeB
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-FKZeh-uYFW6-xUkUo-NMzyb-YE4BO
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-NJPqL-GE8Ke-crBmN-G778Z-UjenL
Teşekkürler hocam. Maçların hepsinde sizi izleyip konuya geri dönüş sağlayacağım.

Ve ayrıca oyunda takım arkadaşlarımı vurdum oyun bozanlık yaptım fakat ben görüş hilesi ve aimden ban yemişim bana öyle dedi Steam.

Daha önceden oyun bozanlıktan Overwatch yediysen eğer, ikinci oyun bozanlık yasağı kalıcıdır. Ama eğer oyun bozanlıktan yeseydin profilinde VAC yazmazdı. İki anti-hile tarafından da yasaklanmışsın bu bir şey bulmuş demektir. Belki sen kullanmadın ama başka birisi kullandı bilgisayarında, ya da rat virüsü yedin bilgisayarına biri girdi açtı. Her şey olabilir. Overwatch yemeniz Overwatch'a düştüğünüz anlamına bazen gelmeyebiliyor. Kardeşim kendi bilgisayarında sıfır bir hesap açıp hile açmıştı daha rekabetçi giremiyordu çünkü 1 Level'dı hesap ölüm maçında ban yedi ve Overwatch olarak gözüktü. 1 gün sonra da VAC oldu.

Kesinlikle haksız olamaz çünkü steam vac ban atarken oyununuzun ekranını izliyor diye biliyorum
adamlar şöyle "overdan ban yedi üstünede vac atalım oohh mis" adalmlar bu şekil
Teşekkürler hocam. Maçların hepsinde sizi izleyip konuya geri dönüş sağlayacağım.
tamam
Daha önceden oyun bozanlıktan Overwatch yediysen eğer, ikinci oyun bozanlık yasağı kalıcıdır. Ama eğer oyun bozanlıktan yeseydin profilinde VAC yazmazdı. İki anti-hile tarafından da yasaklanmışsın bu bir şey bulmuş demektir. Belki sen kullanmadın ama başka birisi kullandı bilgisayarında, ya da rat virüsü yedin bilgisayarına biri girdi açtı. Her şey olabilir. Overwatch yemeniz Overwatch'a düştüğünüz anlamına bazen gelmeyebiliyor. Kardeşim kendi bilgisayarında sıfır bir hesap açıp hile açmıştı daha rekabetçi giremiyordu çünkü 1 Level'dı hesap ölüm maçında ban yedi ve Overwatch olarak gözüktü. 1 gün sonra da VAC oldu.
ben hiç oyunbozanlıktan rapor yemedim yani öyle düşünüyorum. Bilgisayarımı da yeni aldım 1 hafta oldu virüs bulaşmaz diye düşünüyorum ve arkadaşlarımdan hiçbiri benim şifremi bilmiyor ve steam guard var yani giremez

Adamlar şöyle "overdan ban yedi üstünede VAC atalım oohh mis" adalmlar bu şekil.

Olay o şekilde değil işte. Valve her gün tespit edilmiş hileleri kullanan kişiler varsa onları aynı anda yasaklar. Sen Overwatch'u yedikten sonra önceden kullandığın hile tespit edilmişse zaten ondan sonraki gün VAC'a dönüşür. Yediğin banın haksız olması için VAC'a dönüşmemesi gerek. VAC'a dönüştüyse bu hile kullandığına işarettir.

Valve VAC konusunda çok katı kurallar koyuyor eğer Owerwatch'a düştüyseniz raporlanmışsınızdır ve Owerwatch'dan bir kişinin seni izlemesi ile ban yemezsin. VAC yediysen bir daha da açılmaz.
Artı olarak Owerwatch'a düştüysen arkadaki bir program yüzünden değildir CCleaner gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı