Steam Steam hediye atma banı

ednat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, abimin Steam hesabında 210TL para vardı ben de 70TL cüzdan kodu yükleyerek kendime hediye atıyordum. 130TL'lik hediye atacaktım ama sorun oluştu dediği için Steam desteğe yazdım ve onlar da hesabımı güncellediklerini ve şimdi alabileceğimi söyledi. Ardından aldım oyunları. Bugün 1 oyun daha kendime hediye göndermek istedim ancak yine hata verdi ve ben de yine Steam desteğe yazdım. Bu sefer bana olan dönüt hesabınız ticari amaçlı kullanıldığı için Steam cüzdanınızdaki parayla hediye göndermeniz yasaklanmıştır. Steam desteğe yazdım ama henüz yanıt yok. (Yanıt verirlerse ek olarak yazacağım)ama araştırdığım kadarıyla direkt reddediyorlarmış. Yahu tek yaptığım kendime oyun göndermek başka bir şey değil. Desteğe yazmaktan başka çare var mı ya da destek bunu kaç günde çözer bilen var mı acep?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yaşadım Steam güvenlik açısından yapıyor bunu dolandırıcılık veya ticaret için yasaklama almıştım desteğe yazdıktan üç gün sonra yasaklamalarım kalkmıştı. Yani sorunu çözebilecek tek kişi yine steam destek.

Yapacak bir şey yok orda aynen dedikleri gibi sizi yanlış anlamışlar( umarım yazdığınız şey doğrudur). Aralıklarla alsaydınız keşke.
Direkt olarak bu şekilde.Onlara da aynen bu şekilde anlattım umarım kalkar.Çok büyük sorun değil abim sadece cs oynamaya giriyor zaten ama o kasa düşürüp satınca kendime hediye atmak iyiydi yani :D

Ben de yaşadım Steam güvenlik açısından yapıyor bunu dolandırıcılık veya ticaret için yasaklama almıştım desteğe yazdıktan üç gün sonra yasaklamalarım kalkmıştı. Yani sorunu çözebilecek tek kişi yine steam destek.
Umarım aynı şekilde bende de kalkar.Eğer kalkarsa geri döneceğim konuya

Hello,

Sorry about the previous response, I understand how concerning this for you, however, I looked at your account, and I do see that you have a general gift purchasing restriction.

You can still purchase gifts and send them to any of your friends if you use a payment method directly to purchase the gift, instead of your Wallet funds. You are free to use your Wallet funds toward making purchases for your own account.

Steam Support is unable to remove this restriction.

As this is all the information we can provide about this gift purchase restriction, I will be closing this ticket.

Please be informed that any future tickets about this issue will be closed without a response.

Steam Support
Gerçekten akıl yok aga bu steamde.Abimin hesabında şuana kadar tek hediye gönderdiği adam benim onla da kaç yıldır arkadaşız böyle ticaret mi olur ya? saçmasapan iş

Son düzenleme:
Direkt olarak bu şekilde.Onlara da aynen bu şekilde anlattım umarım kalkar.Çok büyük sorun değil abim sadece cs oynamaya giriyor zaten ama o kasa düşürüp satınca kendime hediye atmak iyiydi yani :D

Umarım aynı şekilde bende de kalkar.Eğer kalkarsa geri döneceğim konuya

Hello,

Sorry about the previous response, I understand how concerning this for you, however, I looked at your account, and I do see that you have a general gift purchasing restriction.

You can still purchase gifts and send them to any of your friends if you use a payment method directly to purchase the gift, instead of your Wallet funds. You are free to use your Wallet funds toward making purchases for your own account.

Steam Support is unable to remove this restriction.

As this is all the information we can provide about this gift purchase restriction, I will be closing this ticket.

Please be informed that any future tickets about this issue will be closed without a response.

Steam Support
Gerçekten akıl yok aga bu steamde.Abimin hesabında şuana kadar tek hediye gönderdiği adam benim onla da kaç yıldır arkadaşız böyle ticaret mi olur ya? saçmasapan iş
Kart ödemeleri ile hediye göndermeyi kabul edip steam cüzdanın ile göndermeyi kabul etmemesi çok saçmaymış ne farkeder ki?

Geri
Yukarı