Steam hediye gönderirken hata veriyor

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Nakde çeviriyorum oyun satarak. Steam parasını. Burada konu açmıştım, alıcı çıktı. Dün bir hediye attım. Bugün birine daha atıyorum, beklenmedik hata oluştu diyor.

Gönderdiğiniz kişi Türkiye mağazasında olmayabilir.
Ek olarak hesaba bloke de koymuş olabilirler.
Nakde çeviriyorum oyun satarak. Steam parasını. Burada konu açmıştım, alıcı çıktı. Dün bir hediye attım. Bugün birine daha atıyorum, beklenmedik hata oluştu diyor.
Hic uğraşma git bıçak al Bynogame yada Gamesatiş'ta sat.

Arkadaş Steam Guard'ını değiştirmiş olabilir mi?
Bilmem yeni açmıştı hesabı bence.

Hic uğraşma git bıçak al Bynogame yada Gamesatiş'ta sat.
Öyle de çok kesiyor yoksa kelebek alıyodum zaten.
Çok fazla hediye gönderimi yaparsan Valve hesabın ticari olarak kullanıldığı teşhisi koyar ve hediye gönderme kısıtlaması verir. Sorun bu olabilir.
Peki kısıtlama kalkıyor mu ya da her şeyimi mi kapatıyorlar.
Gönderdiğiniz kişi Türkiye mağazasında olmayabilir.
Tr’deydi.
Arkadaş Steam Guard'ını değiştirmiş olabilir mi?
Steamguardının olması mı lazım?

Peki kısıtlama kalkıyor mu ya da her şeyimi mi kapatıyorlar?

2000 lira civarı hediye göndermeye çalışıyorsun sanırım, diğer konundan görmüştüm. Hediye sistemini ticari olarak kullanmak zaten yasak ki 2000 lira gibi bir meblağ ile direkt yakayı ele verirsin. Hesabının hediye gönderme özelliği kısıtlanır.

Hiç uğraşma git bıçak al ByNoGame'ya da GameSatış'ta sat.

Ve çok geç satılıyorlar bence. Geçen adam 35 indirime koymustu bıçağı ne zamandır görüyorum satılmıyor.
2000 lira civarı hediye göndermeye çalışıyorsun sanırım, diğer konundan görmüştüm. Hediye sistemini ticari olarak kullanmak zaten yasak ki 2000 lira gibi bir meblağ ile direkt yakayı ele verirsin. Hesabının hediye gönderme özelliği kısıtlanır.
Hediye derken peki skin satarken demi kapatılıyor o özellik.

Geri
Yukarı