Steam hediye satın alma kısıtlaması

HyperGF

Hectopat
Daha fazla  
1669643999472.png

CS:GO hesabımda VAC ban olduğu için başka bir hesaptan oynuyordum. O hesabımdan da genelde skin satıp diğer hesabıma oyun atıyordum. Bugün satın alırken hata aldım, desteğe yazdığımda böyle bir cevap aldım. Başına böyle bir şey gelen var mı? Kaldırılabilme ihtimali var mıdır?

Olması gerekeni yapmışlar. Bildiğiniz gibi VPN ile Türkiye hesabı açıp 30 dolarlık oyunu 5-6 dolara kendi hesaplarına atıyorlardı, doğru bir karar.

Cüzdan bakiyesi ile aldiginiz hediyeler kendi hesabiniza satin aldiginiz oyun sayisindan fazla ise zamanla bunun ticari amacla yapilan bir eylem oldugu düsünülür ve hesabiniza kisitlama getirilir. Bunun belirli bir süresinin olup olmadigini bilmiyorum.

Farkli bir ödeme yöntemi secerek hediye atabilirsiniz. Baska bir cözümü yok.

Cüzdan bakiyesi ile aldiginiz hediyeler kendi hesabiniza satin aldiginiz oyun sayisindan fazla ise zamanla bunun ticari amacla yapilan bir eylem oldugu düsünülür ve hesabiniza kisitlama getirilir. Bunun belirli bir süresinin olup olmadigini bilmiyorum.

Farkli bir ödeme yöntemi secerek hediye atabilirsiniz. Baska bir çözümü yok.

Konuyu çok sonradan açıyorum fakat kendi hesabımızdan hediyeye göre fazla alışveriş yaparsak ban açılıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı