Steam hediye süresi

RetroTape

Decapat
Merhaba ben bir Steam hediyesi almıştım ama bildiğim üzere hediyeler 30 gün içinde kabul edilmezse iptal oluyordu ama benim 2017 de aldığım hediye oyun hala envanterimde. Bu neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır şöyle bana bu oyun 2017 de hediye gelmiş ama ben bu oyunu yeni envanterimde gördüm ve yeni etkinleştirdim o yüzden yoksa orada gördüğümden değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu konuyu Reddit'te konuşmuşlar, sonsuza kadar kalabiliyormuş envanterde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu konuyu Reddit'te konuşmuşlar, sonsuza kadar kalabiliyormuş envanterde.

Tamam peki acaba bana hediye geldiği zaman ben onu envantere gönder gibi bir seçeneğe tıklamış olabilir miyim? Çünkü direk envantere gitmesi biraz garibime gitti.

1612044695295.png

1612044730470.png

Bana siz hediyeyi daha önce kabul etmişsiniz gibi geldi. Kabul ettiğinizde kütüphaneye de düşmeliydi o zaman ancak bu olay sonradan eklenmiş ve eskiye yönelik düzenleme yapılmamış olabilir.
Tamam peki acaba bana hediye geldiği zaman ben onu envantere gönder gibi bir seçeneğe tıklamış olabilir miyim? Çünkü direk envantere gitmesi biraz garibime gitti.
Kabul ve ret dışında seçeneğiniz bulunmuyor. Kütüphanede gizleme şansınız var, bunu uygulamış olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı