Steam Hesabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Zowie1

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim arkadaşlar. Steam hesabım vac ban yedi ben de bunun üstüne yeniden bir hesap satın almak istiyorum. Sınıf arkadaşım bana bir teklifte bulundu ama ilk önce siz değerli Technopat ailesinden biraz bilgi almak istiyorum. Steam hesabını aldıktan sonra ilk neleri yapmam lazım hesabı geri almaması için?

Ben sana bir soru sorayım, ne yapman gerektiğine sen karar ver.
Şimdi arkadaşının hesabında anladığım kadarıyla bir veya daha fazla sayıda oyun var.
Diyelim ki sen hesabı satın aldın. E-posta adresini, telefon numarasını vs, her şeyini değiştirdin.
Bir de şunu düşün.
Başkası sen satın almadan önce hesabı çaldı, e-posta adresini, telefon numarasını vs, her şeyini değiştirdi.
Şimdi ikinci durumda arkadaşın steam desteğe başvurarak, daha önceden satın aldığı oyunların dekontları ve eski e-posta adresi bilgileri vs ile hesabını geri alabilecekken, aynı şeyi sen satın aldığında yapamaz mı?
Eğer çok güvendiğin bir arkadaşın ise, orası sana kalmış. Ama bu dediklerimi bir düşün. Zaten steam kullanıcı sözleşmesinde bu gibi hesap devirlerinin yasak olduğu açıkça belirtiliyor. Yani olur da steam bunu tespit ederse şak diye hesabını iptal bile edebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı