Steam Hesabı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

vusalaliyev

Hectopat
Yer
Azerbaycan, Baku
Merhaba arkadaşlar. Çok ucuza Steam hesabı buldum almak istiyorum fakat sonra hesabı aldığım kişi hesabım çalındı diye Steam desteğe ticket atabilir. Bu sorunun karşısını almak için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef böyle olayları çok yapıyorlar kendine bir aracı tutabilirsin. Onun dışında oyundan sınırsız ban yemiş olabilir senin istediğin oyundan belki.

ilgilenen her kese teşekkür ederim. hesabı profilin eski maili ile birlikte görüşerek aldım. şimdi eski email bende ve arkadaş hesabı geri alacak birisine benzemiyordu. steamda ban yerse profilde gözükür zaten öyle bir durum yok. başka forumlarda kart bilgileri girilerek geri alına biloyormuş diye bir yazı okudum ama profilde en son kart bilgileri bir yıl önce girilmiş, eğer ki kartı geçerlilik zamanı dolmuşsa ve arkadaşın elinde kart bilgileri de yoksa yine sorun olurmu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı