Steam hesabı çalındı mı?

Düz scan dediğimde 4 adet şey buldu temzilettim başka nasıl arama yapabilirim?*

Hemen yapacağım teşekkür ederim

Bu Free antivirüsü kurun adam bilgisayarınıza erişim sağlıyor. Kaspersky yoksa 2. çözüm olarak BitDefender lazım.

Eğer bilgisayarınızda virüs olduğunu düşünüyorsanız hala bilgisayarınızda bulunma ihtimaline karşı antivirüse taratırken interneti kapatabilirsiniz, benzer uygulamalar ile tarayıcınızdaki cookieleri temizlemeniz işinize gelir, e postanızdan kontrol etmek için Google hesabınıza bakıp nereden erişilmiş ne zaman erişilmiş öğrenebilirsiniz ama önemli olan bilgisayar tarayıcınızda şifresini kaydettiğiniz şifreleri değiştirmek. Ardından e-posta güvenliğinizi çifte doğrulama vs. yükseltme işlemlerinizi yapmalısınız, sisteminizi koruma altına aldıktan sonra desteğe bildirmelisiniz.

Eğer bilgisayarınızda virüs olduğunu düşünüyorsanız hala bilgisayarınızda bulunma ihtimaline karşı antivirüse taratırken interneti kapatabilirsiniz, benzer uygulamalar ile tarayıcınızdaki cookieleri temizlemeniz işinize gelir, e postanızdan kontrol etmek için Google hesabınıza bakıp nereden erişilmiş ne zaman erişilmiş öğrenebilirsiniz ama önemli olan bilgisayar tarayıcınızda şifresini kaydettiğiniz şifreleri değiştirmek. Ardından e-posta güvenliğinizi çifte doğrulama vs. yükseltme işlemlerinizi yapmalısınız, sisteminizi koruma altına aldıktan sonra desteğe bildirmelisiniz.
Hocam temizlediniz mi ?

@SLIMSHADYX
Hocam en iyisi yeni e posta açacağım. Bütün cihazlarımı sıfırlayacağım. Şu anda panikten dolayı pek cevap veremiyorum. Bütün skinleri arkadaşıma yolladım. Virüs için scan dedim şu anda birşey göstermiyor. Başka varmıdır rat vs kontrol edebilecceğim ?

Hocam en iyisi yeni e-posta açacağım. Bütün cihazlarımı sıfırlayacağım. Şu anda panikten dolayı pek cevap veremiyorum. Bütün skinleri arkadaşıma yolladım. Virüs için scan dedim şu anda bir şey göstermiyor. Başka var mıdır RAT vs kontrol edebilecceğim?

Kaspersky tam tarama bir şey bulamadıysa virüs ile ilgili bir sıkıntı yoktur.

Hemen ben bi telefonuma ve bilgisayarıma format atayım.

Hocalarım neler yaptığımı söyleyeyim;
İki bilgisayarı, telefonumu sıfırladım.
E-posta adreslerimin şifresini değiştirdim, güncel kullanıma (Steam, vb.) Yeni hesap açtım.
Eşyalarımı arkadaşıma gönderdim, Steam desteğe yazdım.
Ve azz önce Steam hesabıma girdiğimde dilimin tekrardan Çince olduğunu gördüm. Acaba gene mi girdiler? Nasıl olabilir bu?
Ek olarakdan Steam destek benim giden eşyalarım için herhangi bir geri ödeme vs yapabilir mi?

Arkadaşlar selam, Steam girişlerine şimdi baktım ve Giriş yapılan yer hep aynı benim adresim gösteriyor. Ancak iki adet farklı işletim sistemi var benimkiler hep 20, o saattekiler ise -700 olmak üzere iki adet var. RAT mı oluyor bu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı