Steam Hesabı Çalınması

Gwynbleidd11

Kilopat
Daha fazla  
Hesabımı satacaktım. Fakat karşıdaki adam çaldı. Telefonum hala hesaba kayıtlı. Gmaili değiştirmiş. Ama guard bende yani telefonu kaldıramaz. Kaldırırken kod geliyor. Sonuç olarak hesabı geri alabilir miyim?

Telefonundaki uygulamadan desteğe girip yetkililere mesaj at bir an evvel. Çeşitli kanıtlar istenebilir ama Steam guardın sende olması büyük avantaj. Bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam destek ile görüş bu konuyu. Uygulama içinden yapabileceğin bir şey yok. O kişi de giremiyordur, steam guard kullandığın için. Hesabın şifresini ve e-posta adresini şuan değiştirmesi bir şey kazandırmıyor o kişiye. Ancak senden önce steam destek ile görüşür... Atıyorum telefonumu kaybettim, guard şifremi e-posta olarak almak istiyorum... Böyle bir mesaj gönderir ise bir bardak su içmekten başka yapacak bir şeyin kalmıyor. Elini çabuk tut.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı