Steam Hesabı Çalınması

Erdem13-

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar biri benim en yakın arkadaşımın Discord profilini kopyaladı ve Steam şifremi istedi kısaca. Ben de bu şekilde hesabı çaldırdım. Steam'in desteğine yazdım. Fakat buna çok sinir oldum ve savcılığa gitmeyi düşünüyorum. İşlem nasıl olur çok uzar mu bu iş? Yoksa hesabı alırsam bu işin peşini bırakayım mı?

Not: Hesabın fiyatı yüksek kaliteli bir hesap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam, 2 faktörlü kimlik doğrulama olayını getirdikten sonra nasıl çalmalarına izin veriyorsunuz anlamıyorum. Hesabı geri alabilirsen aldığına şükret bence. OHAL'de olduğumuz için hukuki süreç uzun sürer bu tip konularda, uğraşmaya değmez kısacası.

Merhaba arkadaşlar biri benim en yakın arkadaşımın Discord profilini kopyaladı ve Steam şifremi istedi kısaca. Ben de bu şekilde hesabı çaldırdım. Steam'in desteğine yazdım. Fakat buna çok sinir oldum ve savcılığa gitmeyi düşünüyorum. İşlem nasıl olur çok uzar mu bu iş? Yoksa hesabı alırsam bu işin peşini bırakayım mı?

Not: Hesabın fiyatı yüksek kaliteli bir hesap.
Steam Guard bile bulunmuyor muydu hesabınızda? Bence hesabını geri alırsan çok şükret ve kimseye tanımadıklarına yani şifre adres telefon numarası hesap bilgilerini kimlik bilgilerini vermemeyi ders almışsındır.

Steam destek ekibine mesaj attım. Hesabın benim olduğum dair kanıtlar gösterdim. Mesela ilk kullandığım key gibi. Bu sayede 1 günden kısa sürede hesabımı geri verdiler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı