Çözüldü Steam hesabı çalınması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uclergnlts

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Steam hesabım çalınmış, bugün fark ettim. Mailini telefon numarasını falan değiştirmişler. Steam Destek'e yazdım ama dönüş yapmadılar daha. Bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar Destek'e nasıl bir mesaj atabilirim? Beni bilgilendirirse sevinirim.

Çözüm
CS:GO yüzünden ise yardımcı olabilirim. Skin sitesi gibi bir yere girdin mi? Kasa açma vs de olur.

Evet ondan oldu.
Arkadaşlar Steam destek hesabına konuyu açıklayıcı bir mail yazdım. En son ne aldığımı ve Steam'dan aldıklarımın faturasını attım. 24 saat içinde ikinci bir soru sorulmadan kullanıcımı adımı ve değiştirdikleri şifremi verdiler. Sizde çözüm olarak bunu deneyebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. Steam hesabım çalınmış, bugün fark ettim. Mailini telefon numarasını falan değiştirmişler. Steam Destek'e yazdım ama dönüş yapmadılar daha. Bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar Destek'e nasıl bir mesaj atabilirim? Beni bilgilendirirse sevinirim.

Dostum şimdi teker teker anlatacağım tecrübeliyim bu konuda, şimdi ilk önce Steam destek talebine girip hesabım çalındıyı seçiyorsun o araya da hesabının ilk maili ilk şifresi billing adressini o hesapta kullandığın eski telefon numaranı giriyorsun mailine girip eski satın alımlarının ekran görüntüsünü alıp oraya atıyorsun para yatırımını SS alıp atıyorsun çok çok büyük ihtimalle açarlar.

CS:GO yüzünden ise yardımcı olabilirim. Skin sitesi gibi bir yere girdin mi? Kasa açma vs de olur.

Evet ondan oldu.
Arkadaşlar Steam destek hesabına konuyu açıklayıcı bir mail yazdım. En son ne aldığımı ve Steam'dan aldıklarımın faturasını attım. 24 saat içinde ikinci bir soru sorulmadan kullanıcımı adımı ve değiştirdikleri şifremi verdiler. Sizde çözüm olarak bunu deneyebilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı