Steam hesabı çalınmış olabilir mi?

Utkucosmic

Hectopat
Arkadaşlar bugün çok tuhaf bir şey yaşadım. Hesabım çalınmaya çalışılmış olabilir veya Steam kaynaklı bir sıkıntı da olabilir. Anlatıyorum 1 saat önce arkadaşım mesaj attı senin hesaba ne oldu diye hesabın pp gitmiş ve böyle yazılar olmuş. Hemen bilgisayara geçtim Steam hesabıma baktım herkesin profil gözüküyor ama benim profilde envanterde gözükmüyordu. Hemen hesabın şifresini değiştirmeye çalıştım ha bir de internetten de Steam hesabına giriş yapılamıyordu. Servera bağlanamıyorsunuz diyordu. Yani profil ve envantere girememe hatasıyla aynı şey yazıyordu internetten direkt şifre sıfırlamayı seçtim Steam hesabımın düzgün çalıştığı tek yer telefondu. Telefonumdaki Steam Guard'ı verdim ve şifreyi değiştirmeyi başardım. Sonrasında Steam'den çıkış yaptı otomatik yeniden girmeye çalıştığımda 4 5 kez giriş yapılamıyor dedi sonra girdi. Ne olur nolmaz diye e postayı da değiştirdim. Görüşlerinizi merak ediyorum belki Steam kaynaklıdır belki kullandığım internet servis sağlayıcısı belki e postam hacklendi belki Steam hesabım hacklendi bilemiyorum. Ha bir de hesaptaki hiçbir iteme ve Steam içindeki parama dokunulmamış. Steam Guard'ım aktifti olay yaşanırken.

Dosya Ekleri

• 1653151463319.png
    1653151463319.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 73
  • 1653151495815.png
    1653151495815.png
    114,2 KB · Görüntüleme: 76
  • 1653151694421.png
    1653151694421.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 76
Steam'den kaynaklı olabiliyor böyle, Steam destekten hesabınızın verilerini görebilirsin, kaç bilgisayardan girilmiş, konumları.

Aynılarını bende yaşadım, Steam ile ilgili bir sorun. Kullanıcı adınızdaki rakamlar Steam ID'niz. Bende 1 gün sonra düzelmişti.
1 gün içinde düzelmez ise desteğe yazın.

Geri
Yukarı