Steam Hesabı Değeri Hesaplama

Kelebek_1034

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. İçerisinde sadece kasılmış PES 2021 olan bir hesabımı satmak istiyorum. İçerisinde sağlam kadro ve envanter dışında 100 dolar değerinde coin var. Açtığım satış postunun linkini de ekliyorum, orada daha detaylı olarak açıklama yaptım. Bunu satarak hazır indirimdeyken alıp FIFA 2021'i de deneyimlemek istedim. Dolayısıyla da hesabı ederinin yarısına satmak istiyorum. 400 liraya kadar inebileceğimi düşünüyorum. Sizce kaça satabilirim?

Satış postu: %50 İndirim ile 12.000 Coinli PES 2021 Steam hesabı - Technopat Sosyal.

Sizin fiyat için bir görüşünüz var mıdır acaba?

Hocam pes de daha şut çekmeyi bilmezken benim fiyat biçmemim bir anlamı yok ama siz bu hesaba emek ve para vermişsiniz en azından verdiğiniz paranın yarısını hak eder.

Hocam pes de daha şut çekmeyi bilmezken benim fiyat biçmemim bir anlamı yok ama siz bu hesaba emek ve para vermişsiniz en azından verdiğiniz paranın yarısını hak eder.
Ekran görüntüsü güncelse 12 saat oynamış, emekten daha çok para verilmiş yani. :D

Bu hesabı satmanız aşırı zor hocam. Facebook'ta olan futbol oyun gruplarına atmanız daha iyi olur.

PES için 500 TL yatırım yapacak birini bulmak zor olacaktır.
Doğru bakış açısı, teşekkürler.
Ekran görüntüsü güncelse 12 saat oynamış, emekten daha çok para verilmiş yani. :D
Şu an 35 saat civarlarında, çok bir emek yok zaten. Değeri üzerinden gittiğimi de belirtmiştim, teşekkürler.
Bu hesabı satmanız aşırı zor hocam. Facebook'ta olan futbol oyun gruplarına atmanız daha iyi olur.
Güzel bir tavsiye olabilir, biraz araştıracağım.

Geri
Yukarı