Steam hesabı değeri hesaplama

Şimdi ederi 700 TL civarı mı max 300 mü? 2 kişi 300 400 yazdı 2 kişi 700+ dedi.
Siz max 300 diyenleri boşverin. Bilgisizlik. 10 tl'lik hesaba da max 300 diyorlar 1000'lik hesaba da. Siz Steam calculator'ı kullanın, bakın ne kadar ediyor. En net fiyat aralığını oradan görebilirsiniz. Baktıktan sonra bilgi verin ederini.
Sağ üstte account value de fiyat gözükecek.

1614587222716.png

Böyle diyor ama tahminimce burada envanter ve CS:GO rankı, madalyaları hariç.

Eki Görüntüle 900953
Böyle diyor ama tahminimce burada envanter ve CS:GO rankı, madalyaları hariç.
İşte dediğim gibi. 300 max diyenler cidden sallıyor. 2000 Liralık hesabınız var hemen hemen. Eğer isterseniz CS:GO skinlerinizi satıp yerine bir iki oyun daha alın. En azından masa üzerinde hesaba daha fazla değer kazandırır. O oyunları da 200 saat kadar kasın, fiyatı daha da arttırabilirsiniz. Benim tavsiyem yaklaşık 2.100'e satışa koyun. Alıcı indirim isterse zorlayın. Hevesi yavaş yavaş kaçmaya başlıyorsa durup 50'ye veya direk 2.000'a indirin yüzü. Çok naz yaparsa ya 50 ya hiç kafasında dayatın. Satılmazsa çok takmayın. Herkes 2 bine hesap almaz. İyi bir alıcı bulana kadar deneyin. Tabi 2 bin en üst fiyat. O aralığı da siz belirleyin, hangisi size uygun geliyorsa o aralığı kullanın.

Tabi ben eğer hesabı satacaksanız yazıyorum. Eğer öyleyse güle güle kullanın. Değilse hesabınız değerli.

3 ay sonra 5 yıl madalyası gelince satarım belki. Teşekkürler yardımınız için. Açıkçası 2000 bence imkanı yok etmez. 1000 TL veren olsa anında satarım:D

2 bine koyayım da kimse almaz bence, yaza kadar dursun satılmazsa bin TL yaparım. Gene satılmazsa yavaş yavaş düşerim.
Dediğim oydu zaten, fiyat aralığını siz belirleyin dedim. Ama bine de koymayın yarı fiyatına satmış olursunuz. Biraz abartın, sadece insanların ilgisini gıdıklayacak yönlerini yazın. Mesela her oyunda 200+ saat, CS:GO madalyalar, başarımlar ve pazarda satılabilecek sınırsız sayıda itemler!" gibi. Bu biraz karikatüristik oldu ama siz mantığı anlamışsınızdır. Dediğim gibi, aşırıya kaçmadan, satmak istediğiniz fiyatın acık üzerine koyun. Alıcı indirim isterse satmak istediğiniz fiyata satarsınız. İstemezse ekstra kar edersiniz.
Bir de yaza kadar oyun almaya devam edin. Dolar kuruyla birlikte fiyatları düzenleyin, değerini arttırın hesabın. Biri satın almak isterse, ancak sorunlu bir alıcıysa ve biraz gıcık biriyse, sürekli indirim istiyorsa dolar kuruna göre fiyatları arttırın ki görsün elinden gidebileceğini hesabın. Razı olmak zorunda bırakın.

Geri
Yukarı