Steam Hesabı Değiştirmeden CS:GO üyelik değiştirme

Mustafa35

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum biraz karışık olabilir. Bir arkadaşım var, onunla CS GO oynamak istiyorum. Fakat rütbe maçlarını bir arkadaşı oynamış yüksek rütbeli olsun diye. Kendisi aslında oyunu yeni öğreniyor ve cidden kötü. Fakat ben gümüş ligindeyim ve kendisi baya yüksek bir ligde.
Sormak istediğim soru şu. Steam hesabını değiştirmeden, CS:GO'da yeni üyelik açması mümkün mü ?

Arkadaşlar sorum biraz karışık olabilir. Bir arkadaşım var, onunla CS GO oynamak istiyorum. Fakat rütbe maçlarını bir arkadaşı oynamış yüksek rütbeli olsun diye. Kendisi aslında oyunu yeni öğreniyor ve cidden kötü. Fakat ben gümüş ligindeyim ve kendisi baya yüksek bir ligde.
Sormak istediğim soru şu. Steam hesabını değiştirmeden, CS:GO'da yeni üyelik açması mümkün mü ?
Malesef hayır mümkün değil. Tek çare arkadaşının ödünç bir Steam hesabı bulması ya da senin rütbe atlaman.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı