Steam hesabı geri alma

Galeano

Kilopat
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 5-6 ay önce plati.ru sitesinden çok uygun bir fiyata güzel bir steam hesabı satın aldım yaklaşık 30 liraya 100 lira civarı değeri olan oyun satın almış oldum yani.Aldığımda steamguard kapalı olduğu için rahatlıkla kendi elektronik posta adresimi girdim onayladım ve steam guard özelliğini aktif ettim.
Son 1-2 aydır hesabı kullanmıyordum, hesabı bana satan kişi zannediyorum ki steam destek'de konu açarak bir şekilde hesabını geri almış ve beni dolandırmış oldu.
Yaklaşık 2 haftadır steam destek'de yaşadıklarımı anlatmaya çalışıyorum ama hala bir sonuç yok ispat istiyorlar ama o da yok bir yolu var mı hesabı kurtarmanın?

Zaten hesap satışı Steam tarafından yasak olduğu için bir şey yapamazsınız. Satın aldığınız kişi insafa gelir de geri verir belki, ancak öyle.

Plati.ru sitesiyle iletişime geçsem diye düşünüyorum ama hem onlarla iletişim kurmak zor hemde satışın üstünden bayağı geçtiği için bir şey yaparlar mı bilmiyorum.

Sitenin sorumluluk kabul edeceğini sanmam. Görüşebilirseniz bir deneyin. Bundan sonra da bunun gibi sitelerden alışveriş yapmayın. Daha güvenilir sitelere yönelin. Dediğiniz gibi, iletişim kurmak da zor. Geçmiş olsun.

Sitenin sorumluluk kabul edeceğini sanmam. Görüşebilirseniz bir deneyin. Bundan sonra da bunun gibi sitelerden alışveriş yapmayın. Daha güvenilir sitelere yönelin. Dediğiniz gibi, iletişim kurmak da zor. Geçmiş olsun.

Sağolun ama aslında site key alırken rus keyi olmamasına dikkat edince gayet güvenilir bir sürü key satın aldım sadece birinde sorun yaşadım o bekleme ekranında hata verdi key gelmedi siteyle iletişime geçtim zorda olsa derdimi anlattım 2 günde düşünün artık :)
Sonra satıcı mail ile yeni bir key yolladı birazda satıcılar için prestij meselesi söz konusu tabi.
Ama bir daha hesap almamam gerektiğini ve hesapların neden ucuz olduğunu anlamış oldum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı