Unutulan Steam Hesabını Geri Alma

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şimdi ben böyle olacağını bildiğimden dolayı hesabı bir yere not etmiştim. Fakat kardeşim not ettiğim defteri attığı için şu anda hesaba giremiyorum (Bir çok yerde bir çok hesap kullandığım için her şeyi genelde yazarım unutmayım diye. Fakat bu sefer yazdığım argüman yandığı için ilk defa başıma geliyor). E postasını ve kullanıcı adımı hatırlamıyorum. Ama şöyle bir durum mevcut. Steam ve Mail hesabının şifrelerini hatırlıyorum. Her yerde kullandığım klasik bir şifre var orada da o şifreyi kullandım. Sizce desteğe yazsam bana hesabın hangi e postaya kayıtlı olduğunu söylerler mi? Hangi e postaya kayıtlı olduğunu bulsam iş çözülecek hesaba girebileceğim. Ama yok kendimden çıkmadı bir sonuç. Sizce hesabı almanın bir yolu var mı şu an. Ve evet hesabını kaybetmeyi hak etmişsin diyen varsa evet ettim :) Ama bir yolu yok mu yani simdi onun arayışındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarayicinizda o maili kullanip sifreyle birlikte kaydettiyseniz tarayicinizin kaydedilen sifreler kismindan bulabilirsiniz belki. Onun disinda bulma olasiliginiz 0.

sadece hesabın şifresini mi biliyorsun
Evet ne yazıkki.
sadece hesabın şifresini mi biliyorsun
Hemen kontrol ediyorum hocam.
Hayır yemedi. Kaydetmemişim maili.
Tarayicinizda o maili kullanip sifreyle birlikte kaydettiyseniz tarayicinizin kaydedilen sifreler kismindan bulabilirsiniz belki. Onun disinda bulma olasiliginiz 0.
Aslında soruna bu kadar kısa sürede çözüm bulacağım aklıma gelmezdi :D. Siz dedikten sonra gittim ve steam giriş ekranındaki kayıtlı şifrelere bakarken hesabı buldum. Konu çözülmüştür boşa panik oldum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı