Steam hesabı kaça satılır?

3TL'den satabilirsiniz ortak hesap olarak. Az ama iyi oyunlar var. 3TL'ye 2-3 adet güzel oyun kiralamak isteyenlere güzel fırsat olur bu. Dying Light baya bi' eğlenceliydi.

İkinci el kısmına açabilirsiniz 3TL'den. İsterseniz 4TL'dende açabilirsiniz alacak olan kişi aradaki 1TL'yi pek önemsemez şahsen.
Bence riskli. Çünkü birisi hesabın bilgilerini değiştirip hepinizin girişini engelleyebilir.
E-Posta'sına erişim olmadığı ve Steam Guard aktif olduğu sürece yapamaz. Diyelim yaptı Steam Desteği anında geri verir hesabı. Daha önce yaşamış biri olarak Steam Destek sıkıntı yaşatmaz.

Bence riskli. Çünkü birisi hesabın bilgilerini değiştirip hepinizin girişini engelleyebilir.
Mail bilgileri olmayacak.
Arkadaşlar son sorum hesaba ne gibi önlemler almalıyım? Yani sıkıntı çıkmaması için şifre değiştirme falan. Bir de SteamGuard'ı kapatmalı mıyım yoksa kapatmamalı mıyım?

Mail bilgileri olmayacak.
Arkadaşlar son sorum hesaba ne gibi önlemler almalıyım? Yani sıkıntı çıkmaması için şifre değiştirme falan. Bir de SteamGuard'ı kapatmalı mıyım yoksa kapatmamalı mıyım?
Steam Guard'ın mobilden 2 faktörlü doğrulamasını açın ve alıcıya TeamViewer üzerinden bağlanıp giriş yapın. Alıcıya şifreyi vermeyin. Steam Guard'ı kapatırsanız hesap çalınır aksine Mobil olanı aktif hale getirin.

Ek olarak; hesapta kullandığınız şifreyi herhangi bir yerde aynısını veya benzerini kullanıyorsanız başka bir şifre koyun hesaba daha önce hiç kullanmadığınız.

Steam Guard'ın mobilden 2 faktörlü doğrulamasını açın ve alıcıya TeamViewer üzerinden bağlanıp giriş yapın. Alıcıya şifreyi vermeyin. Steam Guard'ı kapatırsanız hesap çalınır aksine mobil olanı aktif hale getirin.

Ek olarak; hesapta kullandığınız şifreyi herhangi bir yerde aynısını veya benzerini kullanıyorsanız başka bir şifre koyun hesaba daha önce hiç kullanmadığınız.

Bende bu bu özellik var bunu kapatayım mı?

1617549313238.png

Bende bu bu özellik var bunu kapatayım mı?

Eki Görüntüle 957445
Aile paylaşımı mı? Eğer öyleyse kapamanıza gerek yok size kalmış.

Ek olarak; ilanı açtığınızda mutlaka alan kişinin offline oynaması gerektiğini online moda güncelleme dışında giriş yaparsa hesaptan atılacağını belirtin.

Dying Light, Just Cause ve Witcher 2 oynamak isteyenler için 3 TL ye gider 😂
Just Cause bedava verilmişti ama kaçıranlar için yanında Witcher 2 ve Dying Light ile 3TL'ye mis gibi paket.

Just Cause bedava verilmişti ama kaçıranlar için yanında Witcher 2 ve Dying Light ile 3TL'ye mis gibi paket.

Just Cause bedava mı verildi? Tüh para ile almıştım ben :D (arkadaşım al al diye zorlamıştı aldım ama bir kere bile yüklemedim oyunu.)

Yeni konular

Geri
Yukarı