Steam hesabı nasıl satılır?

fettahf

Centipat
Steam hesabımı birkaç kere internet sitelerinden satmaya çalıştım fakat geri dönüş olmadı. Yaklaşık 50 oyun var ama pahalı oyunlar. Nasıl satabilirim? Steam'in satışları desteklemediğini biliyorum ama bir yasak da yok galiba. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap satmak kullanıcı sözleşmesinde yasal değil.

4. Kullanıcı, oyun sunucusunun iznini almadan oyunun herhangi iç unsuru, iç değeri, hizmeti, oyun parası ile aşağıdaki eylemleri yapmayacağını taahhüt eder: Oyunun hizmetlerini oyun dışında veya oyun dışı değeri, nakit para dahil, için satmayacağını; Oyun hizmetlerini oyun dışı değeri, nakit para dahil, için satın almayacağını. Kullanıcı veya herhangi bir üçüncü şahıs oyun kullanıcının yukarıdaki eylemleri yapmak niyetinde olduğunu ifşa etme hakkına sahip değildir.

Steam hesabımı birkaç kere internet sitelerinden satmaya çalıştım fakat geri dönüş olmadı. Yaklaşık 50 oyun var ama pahalı oyunlar. Nasıl satabilirim? Steam'in satışları desteklemediğini biliyorum ama bir yasak da yok galiba. :)
Hocam ben alabilirim hesapta hangi oyunlar var, bir de hesap ismini atarsanız detaylı bir şekilde bakmak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı