Steam hesabı ne kadar eder?

Lütfen daha gerçekçi yorumlar atın. Plati.ru'daki hesapların sende kalacağını garanti verebiliyor musun? Çoğu çalıntı hesap ve geri alınıyor, kendim tecrübe ettim. Ve dediğiniz ismi Youtube'ye yazınca hileyle oynayıp video çeken bir kanal çıktı. Umarım hileyle rütbe kasıp satmıyordur.
Arkadaşım da Origin hesabı almıştı, satıcı sonradan şifreyi değiştirdi. Dediğiniz gibi işliyor orada sistem.

Yanlış anlamayın ben size güvenilir değil demedim. Sadece hesap alırken nerden alırsan al risk bulunur.
Sizin dediğiniz risk değil direk çalıntı hesaplar. Babasının hayrına ucuz hesap satmıyor ya?
Arkadaşım da Origin hesabı almıştı, satıcı sonradan şifreyi değiştirdi. Dediğiniz gibi işliyor orada sistem.
Ben de GTA5 hesap almıştım. Bir süre sonra geri alınmıştı. Tüm bilgiler bendeydi halbuki.

320 Lira yazanın yorumunu beğenmişsin sanırım beklentiniz o yönde. 320 Lira verip bu hesabı satın almak yerine kişi bu oyunları kendi hesabına satın alır. Hesabın içindeki çoğu oyun arkadaşların dediği gibi bedava oyunlar, bir kısmı da çok ucuz. Para edecek oyunlar da güncel AAA oyun değil.
o sitede öyle yazıyordu hocam ben onu belirttim.
Benim hesap 1400-4800 arası ediyormuş. Bayılıyorum bu siteye. :)
OnurSever · Steam Calculator · 76561198072835790
benim birine bugün ki fiyat 110 tl diğerine 440tl çıkardı. ucuz olanda 2 oyun 10level 5 rozetli. diğeri 5 yıllık 16 oyun 5 rozetli

Son düzenleme:
100TL komediden başka bir şey değil. Sadece CS:GO hesabını bile o fiyata satabilirsin. Bu konulardan anlamayanların yorumuna kulak asma. 250-300TL'ye alıcı bulabileceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı