Steam hesabı nereden satılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortalama bir fiyat söylersen daha iyi olur.

Neye göre fiyat biçiliyor usulü nedir?

Böyle bir sebepten ban yemeniz çok zor.

Bence de saçma misal şehiri terk ettim gittim başka bir ilden PC aldım hesabımı girdim yine konum IP değişiyor bunadamı ban atacaklar.
Ben talibim hocam.

400 500'e giderse hemen satayım maksat kredi kartımın taksidini ödeyeyim :D

Bence de saçma misal şehiri terk ettim gittim başka bir ilden PC aldım hesabımı girdim yine konum IP değişiyor bunadamı ban atacaklar.

Daha iyi anlayan birilerine sorun. Yanlış bir şey söyleyip hakkınıza girmek istemem. Ticaretinden de çok anlamam.

400 500'e giderse hemen satayım maksat kredi kartımın taksidini ödeyeyim :D

Hocam aldığınız bütün oyunların faturasındaki tutarı bir yere yazıp hepsini toplayın, çıkan fiyata satın, tabii bu işin kâr'ıda var çıkan fiyatı üstünde de satabilirsiniz, ama o kadar oyun 500 TL'ye satılmaz, bunu diyeyim.

Hocam aldığınız bütün oyunların faturasındaki tutarı bir yere yazıp hepsini toplayın, çıkan fiyata satın, tabii bu işin kâr'ıda var çıkan fiyatı üstünde de satabilirsiniz, ama o kadar oyun 500 TL'ye satılmaz, bunu diyeyim.

Belki inanmazsın ama sadece 30 TL ve üzeri aldıklarımı hesapladım [ dlc ve eklentiler hariç ] 835 TL çıkıyor.
Toplamı 1200 TL civarına ulaşıyor 500 TL olmasa da 400 TL gideri var gibi.

Hesaplarken daha çok oynanan ve değer gören oyunları göz önünde bulundur. Hesap güzel bu arada fiyatı öldürme.

Belki inanmazsın ama sadece 30 TL ve üzeri aldıklarımı hesapladım [ dlc ve eklentiler hariç ] 835 TL çıkıyor.
Toplamı 1200 TL civarına ulaşıyor 500 TL olmasa da 400 TL gideri var gibi.

1200 TL'lik hesabı niye 400 TL'ye veriyorsunuz hocam, çok fazla iniyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı