Steam hesabım çalındı

Sizden habersiz nasıl mobil guard ve e-posta adresi değiştirildi ki? Her şeye kod istiyorlar zaten
fake steam sitesi ile oldu malesef ben steam guard kodu zannedim gelen bildirimi siteye girince olanlar oldu girdiğim kod numar adeğiştirme koduymuş :(
Ticket at ve hesabını doğrulamaya çalış.
nasıl ticket atabilirim
Steam'e ticket atın yardımcı olurlar.
nasıl atabilirim

İlk mail hesabın, alışverişte kullandığın kredi kartın, oyun kodların, cüzdan kodların, ilk aldığın oyun tarzı şeyleri ticket atabilirsin.
Steam Destek (steampowered.com) >> Steam Destek - Çalınan Hesap (steampowered.com)
1608547772705.png

bu siteyle karşılaşıyorum ancak nasıl ticket atacağım
Hocam benimki de çalınmıştı ama ticket atınca yardımcı oluyor, hesabı geri aldım.
iyi hoş ama sanırım biraz sorunluyum ticket nasıl atacağımı kavrayamadım

Mobil guard, e-posta adresim, şifrem değiştirildi elimde daha önce kullandığım cüzdan kodları var. Hesabımı nasıl geri alabilirim?
Hesabım şu anda kilitlenmiş durumda.
Eski mail adresinize oyun satın aldığınızda,hediye ettiğinizde,steam cüzdan kodu kullandığınızda mail geliyor(kısaca fatura). Onun dışında steamden daha önce alışveriş yaptığınız kredi kartının belirli bir bilgilerini istiyorlar onları atarsanız hesabınıza daha erken bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Eski mail adresinize oyun satın aldığınızda,hediye ettiğinizde,steam cüzdan kodu kullandığınızda mail geliyor(kısaca fatura). Onun dışında steamden daha önce alışveriş yaptığınız kredi kartının belirli bir bilgilerini istiyorlar onları atarsanız hesabınıza daha erken bir şekilde kavuşabilirsiniz.
çok teşekkür ediyorum ama nasıl iletişime geçeceğim steam yetkilileri ile

Hiç oyun satın aldın mı Steam'den satın aldıysan kartla mı yoksa Steam cüzdan koduyla mı bunlardan birisinin faturanızı veya aldığınız kartı gönderirseniz yardımcı olurlar bana da olmuştu şifremi değiştirecektim ininal kartımı satın aldığım oyunun faturasını gönderdim mailime şifrenizi sıfırını gönderiyorlar.

İlgi ve alakanıza teşekkür ederim arkadaşlarım nasıl ticket atıldığını gösterdi destekle iletişime geçtim iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı