Steam hesabım çalındı

IrReistbLe

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle bugün Steam hesabıma giriş yapacakken fark ettim ki şifresi ve e postası değiştirilmiş. Öncelikli hesabımda Steam guradım vardı yani buradan Steam guradın olmazsa çalınır diyen arkadaşlara söylüyorum. Şu an da Steam destek e ticket attım hesabımda oyun alışverişleri yaptığım için ininal kart bilgilerimi de verdim hesabımda CD Key gibi bir şey kullanmadım. Hesabım Rusya'da yaşayan biri tarafından çalınmış e postasını sansürlü görsem bile mail.ru yapmış ve profilde ülkeyi Rusya yapmış sonra düşündüm ki Rusya'dan çaldıysa hesabımı hesap satış sitelerine koymuştur belki diye ama şu anlık görmedim. Dediğim gibi şu anlık durum bu yardımcı olursanız müteşekkir olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de ödeme yaptıysanız Steam desteğe yazın ve ödeme yaptığınız karttan birkaç bilgi isteyecekler doğruladığınızda ise hesabınızı size verecekler. Bu durumu arkadaşım yaşadı bir skin sitesine giriş yaparken hesabını çaldırdı ve bu şekilde geri aldı.

Merhabalar öncelikle bugün Steam hesabıma giriş yapacakken fark ettim ki şifresi ve e postası değiştirilmiş. Öncelikli hesabımda Steam guradım vardı yani buradan Steam guradın olmazsa çalınır diyen arkadaşlara söylüyorum. Şu an da Steam destek e ticket attım hesabımda oyun alışverişleri yaptığım için ininal kart bilgilerimi de verdim hesabımda CD Key gibi bir şey kullanmadım. Hesabım Rusya'da yaşayan biri tarafından çalınmış e postasını sansürlü görsem bile mail.ru yapmış ve profilde ülkeyi Rusya yapmış sonra düşündüm ki Rusya'dan çaldıysa hesabımı hesap satış sitelerine koymuştur belki diye ama şu anlık görmedim. Dediğim gibi şu anlık durum bu yardımcı olursanız müteşekkir olurum.
Korkmayın. Steam Destek yardımcı olur. Ben de çaldırdım ama geri aldım (Rus biri değildi bizim ülkedendi gerçi). Steam Guard telefon numarasını ve ödeme bilgileri ile ilgili 2-3 şey istediler verdim. Geri aldım hesabı. Virüsten dolayı çalınmıştı muhtemelen benim hesap.

Steam desteğe yazdıysanız tamamdır. Sizden birkaç bilgi isterler bilgiler doğru ise hesabı size geri verirler.

Merhabalar, az önceki konudan bu konuyu açtım. Yeni yeni kullanmaya başladım bu siteyi o yüzden hesabım ile ilgili Steam'den üzücü bir mesaj geldi.

"Merhabalar,

Steam destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Başka bir kullanıcı, bu hesabın sahibi olduğuna dair daha kuvvetli kanıtlar sağladı.

Hesap sahibinin siz olmadığını belirlememiz doğrultusunda, hesap diğer kullanıcıya geri verildi.

Daha fazla bilgi için lütfen İhtilaflı Hesaplar makalemizi okuyun.

Thanks for using Steam,
Florian."

Hesabım ile ilgili kredi kart bilgilerimi vermeme rağmen hâlâ benden daha üstün bir bilgi nasıl verebiliyor anlam veremiyorum. Şu an ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı