Steam hesabım çalındı

Batin1234tr

Decapat
Daha fazla  
Normalde bilgisayarımda birden fazla Steam hesabı var, bunları birbirine bağlayıp kullanıyordum, en eski hesabım yan hesaba bağlıydı, az önce (20dk) yan hesaptan Dying Light girmeye çalıştım, ödünç al dedi, sonra hesabıma geçtim hesaba giremediğimi fark ettim. Acilen maili açtım fakat hesabın çalındığını gördüm, aşağıya SS'ler bırakacağım.

1711922134716.png

1711922157388.png

1711922165364.png

1711922177613.png

1711922191571.png

İnsanların attığı linklere neden basıyorsun? Steam desteğe yaz geri alırsın birkaç güne. Çalan kişi umarım VAC yemez.

Hocam hiç maile bakmıyordum bile bugün giremeyince birden fark ettim, Steam desteğe nasıl yapacağım bir de hesabı galiba az önce kilitledim kod falan verdi.
VAC sorun değil zaten vardı.

Steam desteğe nasıl yapacağım

Hesabına uzun süre girmediğini söyle, çalınmadan önceki mail adresi ve şifren. Biliyorsan hesapta kullandığın ilk mail adresi (İlk mail adresi çok önemli). Nasıl çaldırdıysan onu söyle. Birde hesapta alışveriş yaptıysan harcama yaptığın kredi kartı bilgileri.

Nasıl böyle giriyorlar direkt acaba 🤔 ben bu kadar kolay giremiyorum 50 farklı doğrulama açık bende zar zor giriyorum bunlar 2 dakikada tüm kontrolü alıyor bir keresinde girmeyi denemişlerdi IP adresi konumu vs. gözüktü adamın Steam destek ile iletişime geç kanıtlayabilirseniz alırsınız hesabı ama ban vs. yer ise kaldırmazlar.

Hesabına uzun süre girmediğini söyle, çalınmadan önceki mail adresi ve şifren. Biliyorsan hesapta kullandığın ilk mail adresi (İlk mail adresi çok önemli). Nasıl çaldırdıysan onu söyle. Birde hesapta alışveriş yaptıysan harcama yaptığın kredi kartı bilgileri.
ilk mail adresi elimde , eski şifrelerimin de çoğunu hatırlıyorum , kart vardı hesapta ama kullanmadığım için bilgilerini unuttum. Galiba bi ara telefon numarası ekledim cod için o kadar , sonra kaldırdım ama

Nasıl böyle giriyorlar direkt acaba 🤔 ben bu kadar kolay giremiyorum 50 farklı doğrulama açık bende zar zor giriyorum bunlar 2 dakikada tüm kontrolü alıyor bir keresinde girmeyi denemişlerdi IP adresi konumu vs. gözüktü adamın Steam destek ile iletişime geç kanıtlayabilirseniz alırsınız hesabı ama ban vs. yer ise kaldırmazlar.
50 dolar cüzdan kod diye link atıyorlar basıyorsun gidiyor hesap.

ilk mail adresi elimde , eski şifrelerimin de çoğunu hatırlıyorum , kart vardı hesapta ama kullanmadığım için bilgilerini unuttum. Galiba bi ara telefon numarası ekledim cod için o kadar , sonra kaldırdım ama
Telefon numarasını ekle o zaman. Bol şanslar.

50 dolar cüzdan kod diye link atıyorlar basıyorsun gidiyor hesap.

Hocam ben Discord'umu QR kod ile çaldırdım tabii direkt geri aldım tüm hesaplardan çıkış yaptırdım ana cihaz dışında aldım geri ama nasıl oluyor anlamıyorum sadece tıklıyorsun ve bitiyor.

Geri
Yukarı