Ertuğrul Akış

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. bugün Twitch'de droplar açık şekilde bir oyun yayını izliyordum. Dropların düşmesini beklerken bir mesaj gelmişti. Twitch ile çok haşır neşir olmadığım için mesaja baktım ve (Steam isimim).dropstwltch.com diye bir adres var ve bir adet kod var. Siteye girdim, kodu yazdım ve Steam'e tam giriş yaptığımda hesabıma bir daha giremedim. Hesabın şifresi, maili, telefon numarası değiştirilmiş. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• f.png
    f.png
    10,2 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün Twitch'de droplar açık şekilde bir oyun yayını izliyordum. Dropların düşmesini beklerken bir mesaj gelmişti. Twitch ile çok haşır neşir olmadığım için mesaja baktım ve (Steam isimim).dropstwltch.com diye bir adres var ve bir adet kod var. Siteye girdim, kodu yazdım ve Steam'e tam giriş yaptığımda hesabıma bir daha giremedim. Hesabın şifresi, maili, telefon numarası değiştirilmiş. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Benim arkadaşımın başına da böyle bir şey gelmişti Steam guardınız yoksa yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Steam desteğe danış. Gerekli yönlendirmeleri yaparlar ancak hesabını alamayadabilirsin. Bilgin olsun. Senin eksikliğin yüzünden gitmiş çünkü hesap.

CD key istiyordu ben orada Trendyol'dan aldığım cüzdan kodunu verdim ama.

Kredi kartı kullandıysan da o bilgileri ilet. Hesabını alırsın, alamazsın diyenlere pek takılma. Gerekli tüm bilgileri vermen yeterli. Daha önce bende hesabımı çaldırdım ve kredi kartı bilgileri, Steam kodları vererek kolay bir şekilde aldım.

Kredi kartı kullandıysan da o bilgileri ilet. Hesabını alırsın, alamazsın diyenlere pek takılma. Gerekli tüm bilgileri vermen yeterli. Daha önce bende hesabımı çaldırdım ve kredi kartı bilgileri, Steam kodları vererek kolay bir şekilde aldım.
kredi kartı ile ilgili tüm bilgileri verdim. sadece ilk kullandığım e postayı hatırlamadığımdan. ilk epostadan bir sonrakini yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı